365 cups of coffee: coffee vlog #1 – neposlouchejte to!

Vítejte u nového rozměru blogu 365 cups of coffee. V touze zůstat aktuálním volím cestu natáčení vlogu, který bude vysílán na Youtube a zvukové formy (podcastu), který bude možné poslouchat na Soundcloud a Podcast od iTunes.
Vaším průvodcem jsem já, Jarda Slámečka pracující v Kávovém Klubu Zdeňka Smrčky a Adama Dvořáka. Mám na starosti náš nejnovější projekt Kafe Kolej a tak proč nenatáčet právě zde. Po čtyři roky se potloukám po zajímavých kavárnách jako jsou Mezi Zrnky, Kavárna Pražírna a Kafe Karlín. Koukám ostatním pod ruce a snažím se být jako houba co nasává všechny důležité informace. Šířím je do světa formou blogu a teď i takto. Možná si mě pamatujete z talkshow Meleme, takže máte představu jakých kvalit může další video dosáhnout:)
V prvním dílu se zaměříme na nejdůležitější zdroje informací z kávového světa. Nejde to obsáhnout v jedné minutě takže se připravte na svižnou dvacetiminutovku. V následujících dílech si budu zvát hosty a nebudu už tak moc ukecaný. Čas dílů by se měl dostat na 10-15minut. Tak jo, díky moc že se díváte a já jdu shánět lepší mikrofon, protože tohle je hroznej děs.
zůstaňte se mnou v kontaktu skrze:
youtube
facebook
twitter
instagram 
snapchat: jaroslavsl
Pokud se chcete stát hostem podcastu, nebo máte zájem o spolupráci či jakoukoliv otázku pište na: Jaroslav.slamecka@gmail.com

 Ohodnoťte a okomentujte tento obsah na iTunes pomůžete tak podcastu v další činnosti.

obrazový záznam naleznete na youtube: 
https://youtube.com/JaroslavSl365cupsofcoffeevlog
Podcast vám přináší pražírna www.Candycane.coffee