EKOmaniaci: #59 Anita Skotnicová, Kosmetika bez vody

Hostem 59. dílu byla Anita Skotnicová, zakladatelka firmy Flow Base a e-shopu Kosmetika bez vody.

V dnešním díle jsme se bavily nejenom o tom, jak se dostala k tématu přírodní kosmetiky, ale především o tom, co to je kosmetika bez vody a jaké má výhody.

Probraly jsme nejenom její účinnost v porovnání s konvenční kosmetikou, ale i její ekologické přínosy. Též jsme se pobavily o původu nabízených značek, kde se vyrábí či jaké mají certifikáty.

Dnešní díl je krásným vhledem do kosmetického průmyslu a jaké udržitelnější možnosti v této oblasti máme. Moc doufám, že si dnešní díl užijete.

Zároveň Anita posluchačům tohoto podcastu věnuje 15% slevový poukaz na svůj eshop kosmetikabezvody.cz, kde stačí zadat kód „EKOMANIACI“. Poukaz je platný do 28.2.2023.

Shrnutí dílu a odkazy na užitečné tipy, které Anita zmiňuje, najdete na:

#59 Anita Skotnicová, Kosmetika bez vodyZaujala vás moje tvorba? Podívejte se na můj blog Za lepší život (zalepsizivot.cz) či mě sledujte na Instagramu @zalepsizivot.

Chcete se přihlásit do mého newsletteru a získat mini e-book „Jak odpovědně investovat a začít i s málem“? Přihlaste se zde: https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/g3i9u9

Pokud jste stále ztraceni v udržitelném světě, skvělým průvodcem do něj vám bude moje kniha Konec doby odpadové (https://www.konecdobyodpadove.cz/) anebo můj e-book průvodce ekologickým investováním (https://zalepsizivot.cz/ekologicke-investovani/).