Frontman.cz: Frontman LIVE: Abeceda profesionálního přístupu k hudbě @FESTIWALL 2022

Frontman.cz: Frontman LIVE: Abeceda profesionálního přístupu k hudbě @FESTIWALL 2022

Je houževnatost důležitější než talent? Jaké jsou nešvary české hudební scény? A proč řada muzikantů není schopná se prosadit, i když jejich hudbě nechybí parametry světovosti? Na čem můžete i jako neprofesionální hudebníci zapracovat? Navazujeme na úspěšnou panelovou diskuzi Jak vymýtit amatérismus z české hudební scény, které se účastnili hudebníci Terezie Kovalová a Filip Vondrášek a hudební novinář Petr Frinta.

Jiří Vladimír Matýsek je hudební publicista Full Moon Magazine a musicserver.cz, copywriter na volné noze, překladatel hudební literatury pro nakladatelství knihy Omega, webeditor Deníků pro Východní Čechy.

Julie Dudová se v odvětví hudby a hudebního managementu pohybuje od roku 2018. Pořádá hudební eventy, větší komerční akce, dlouhodobě produkčně pečuje o vítězky Czechingu Viah. Pracuje také jako art directorka focení a promo videí. Momentálně se věnuje hlavně produkci.

Dominika Kruchňová se pohybuje v hudební branži od roku 2011. Během své kariéry spolupracovala s mnoha interprety (Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, Clou, Thom Artway) a působila v bookingových agenturách jako Melody Promotions nebo Joe´s Garage. Mezi 2018 až 2020 se věnovala managementu kapely Pipes and Pints, co-managementu společnosti Fly High Booking a více než deset let se podílí na organizaci festivalu Mighty Sounds. Má v malíčku všechny evropské hudební konference a showcaseové festivaly. Moderuje: Radek Pavlovič Kamera: Márty Novotný Střih: Ondřej Pečenka