iSport podcast: Dloubák: Plzeň je na titul připravenější než loni. Co přestupy a zájemci o klub?

Ještě silnější než na podzim může být v jarní části ligy lídr soutěže z Plzně. Viktorii odpadnou poháry, doléčí se zranění a hlavně – může se opřít o nové posily. Celkem tři hráči by mohli dát ofenzivní složce další rozměr, a sice Matěj Vydra, Rafiu Durosinmi a Roman Květ.
 
I to, jak si kdo z nich povede, jestli ještě Západočeši někoho shánějí – a jak to vypadá s odchodem Jindřicha Staňka i budoucností nejstaršího kádru FORTUNA:LIGY, je tématem nového Dloubáku.
 
Zaměříme se i na to, jestli s novými posilami chce kouč Michal Bílek variovat s herním stylem i schématem, a jaké jsou ambice Plzně do konce sezony. Řeč je ale i o celkové budoucnosti klubu, kterou má v rukou Adolf Šádek. Mrtvý, polomrtvý, a teď živý… Tak zněla slova plzeňského majitele po postupu do Ligy mistrů. Platí to i nadále a jak je zajištěno fungování klubu do dalších měsíců, potažmo let? A co zájemci o klub?
 
O tom všem a celé řadě dalších témat mluví v novém Dloubáku redaktor deníku Sport a iSport.cz Jonáš Bartoš. Moderuje Martin Vait. Dloubák je pořad a podcast iSport.cz o nejzajímavějších a nejdůležitějších událostech v českém fotbale a jeho zákulisí. Zasvěceně, v souvislostech, s nadhledem. S redaktory Sportu i odborníky z fotbalového prostředí. Každý týden a po fotbalových Studiích iSport.cz. Všechny díly Dloubáku najdete na iSport.cz/podcasty, ve všech podcastových aplikacích i YouTube deníku Sport.
 
0:00 Jak vypadá plzeňská příprava a dojde ke změnám herního systému?
8:03 Jak se zabydluje Vydra v Plzni a na jak dlouho s ním Viktoria počítá? Co další posily?
23:39 Zaujal někdo v Evropě a co budoucnost Staňka? Co mladíci?
32:42 Zajistil majitel Šádek finance a plánuje dál prodej klubu?