iSport podcast: Dloubák: Sázkařský průvodce českou ligou. Co titul a proč sázkovky trefují prezidenty?

Tři vyrovnaní soupeři na startu jarní části FORTUNA:LIGY a možná nejzajímavější bitva o titul za poslední roky. I když Sparta stojí s odstupem sedmi bodů od Plzně trochu v závětří, silná příprava může být základem pro honičku, během které doma hostí dva největší soupeře. Proč je podle sázkovek favoritem na titul Slavia, mají ještě Pardubice na novém stadionu šanci na záchranu, co Zlín a Pavel Vrba a boj o poháry?
 
Nejen šancím ligových klubů, ale taky ideálním sázkařským strategiím, pozadí bookmakingu v Česku a odvrácené straně sázení jsme se věnovali v novém díle Dloubáku se sportovním expertem Fortuny Romanem Kovaříkem.
 
Kromě české ligy a fotbalu a sázení obecně jsme probrali i prezidentské volby a konkrétně roli sázkových kanceláří. Právě ty jsou v odhadech šancí kandidátů bezprostředně před volbou mnohdy přesnější než sociologické agentury. Co hraje roli v tom, že sázkovky trefují prezidenty? “Jeden tiket, jeden hlas. Výsledky voleb většinově ukazují, že to tak bývá,” poodhaluje Kovařík.
 
Více v celém díle nového dílu Dloubáku na iSport.cz se sportovním expertem Fortuny Romanem Kovaříkem. Moderuje Martin Vait.
 
Dloubák je pořad a podcast iSport.cz o nejzajímavějších a nejdůležitějších událostech v českém i světovém fotbale a jeho zákulisí. Zasvěceně, v souvislostech, s nadhledem. S redaktory Sportu i odborníky z fotbalového prostředí. Každý čtvrtek ráno a po fotbalových Studiích iSport.cz. Všechny díly Dloubáku najdete na iSport.cz/podcasty, ve všech podcastových aplikacích i YouTube deníku Sport.
 
0:00 Kdo je favorit na titul a jak sázkovky určují šance týmů?
12:49 Kdo je kandidátem na sestup a co nejlepší střelci a asistenti?
28:56 Co jsou nejlepší sázkařské strategie a na co lidé nejčastěji (chybně) vsázejí?
39:29 Proč sázkovky trefují prezidentské volby?
47:14 Odvrácená strana sázení a co vtipné sázky?