Jsem PAŘÍK a RADIM: 64: U Kulatého stolu: Při vyjednávání vyššího platu dělají všichni stejné chyby

Jsem PAŘÍK a RADIM: 64: U Kulatého stolu: Při vyjednávání vyššího platu dělají všichni stejné chyby

@Patrik Fiala a @Martin Klesnil mě pozvali do studia. 
Sedím U Kulatého stolu a pánové jdou rovnou k věci. Povídáme si o vyjednávání. Vyjednávání, ve kterém je člověk považován za slabší stranu. Je odkázaný k tomu, že vyjednávání prohraje.  
Pusťte si náš rozhovor. 
Vracíme se k vyjednávání o vakcínách a k nastavování cílů.
Dozvíte se: 
  • Jak poznáte těžké vyjednávání. 
  • Jaké mám zkušenosti s politickým vyjednáváním.
  • Jak v dnešní době vyjednávat o nemovistech. 
Politika je velké téma našeho rozhovoru. Bavíme se o ní dlouho. Politická vyjednávání jsou hra. Ne všechno je vyjednávání. Politické debaty nesouvisí s tím, jaký je politik vyjednavač. V rozhovoru zmiňuji ty nejlepší politické vyjednavače. 
Poslechněte si, ve kterých situacích byste měli vyjednávat, a kterým se vyhnout. Jak postupovat, když řešíte s potenciálním zaměstnavatelem plat. PoRADIM Vám, jak byste se měli připravovat na vyjednávání a prozRADIM, jak se připravujeme my. 
Pánové jdou až na hranu. Ptají se, jestli existují podpásovky ve vyjednávání. Jak Vaše vlastní ego ovlivní výsledek. ProzRADIM Vám taky, o kom byste neměli nikdy vyjednávat. Na čem kolabuje většina vyjednávání. A jak řešíme osobní útoky. 
Rozebíráme moje osobní selhání. A chyby ve výchově, které každého z Vás ovlivní na celý život. Podcast U Kulatého stolu musíte slyšet. 
#ArgumentyNefungují