Jsem PAŘÍK a RADIM: 67: Na živo(t): Vyjednávání, rétorika, řízení firem a lidí

Jsem PAŘÍK a RADIM: 67: Na živo(t): Vyjednávání, rétorika, řízení firem a lidí

Tak takovou otázku jsem ještě nedostal. 
Prý jestli ve Fascinating Academy pracuji kromě vyjednavače taky jako uklízečka. 😂  Ondro, děkuji ti za bezvadně a originálně vedený rozhovor. Je osvěžující neodpovídat po padesáté šesté na stále ty stejné otázky. 
Tato témata z našeho povídání stojí za to:
👉 Jak se postavit k lidem, kteří nedodržují dohodu: Podělím se o jednu excelentní radu, kterou jsem dostal na tréninku vyjednávání od šéfa vyjednávání izraelského Mosadu a povím Vám, co si nesmíte zapomenout vyjednat, aby Vám protistrana neutíkala z dohody.
👉 Jak se bránit mlčení protistrany: Spoustu lidí ticho stresuje. Já osobně ten tlak miluju. Jakmile se můžeme dostat přes takového povrchní potlachávání, jakmile se mi napínají krční svaly a začínají pracovat zornice, začíná to pro mě být sexy. Pokud máte problém tenhle stres ustát, prozRADIM Vám jednu otázku, kterou dlouhé ticho rozbijete.
👉 Jak začít vyjednávat v prostředí, kde jsou narušené vztahy: Korporátní klasika. Pokud se dostanete do velké firmy, kde si všichni hrají na vlastním písečku a podráží si nohy, dost se při narovnávání vztahů zapotíte. Mám pro Vás dva základní pilíře, na kterých můžete začít stavět.
Tady to máte.
#ArgumentyNefungují

https://www.fascinating.academy/