Kafemlejnek.TV: 54 – DevFest 2019

Tento díl nám ležel v šuplíku poměrně dlouho, přesto však má smysl jej i s odstupem času vydat. Loni v listopadu jsme byli organizátory DevFestu pozváni na jejich konferenci coby mediální partneři a dohodli jsme se, že natočíme krátké teasery na některé z přednášek, které na konferenci zazněly.

Poznámka: Díky našemu vytížení a nutnosti investovat nemálo času na vyčištění zvukového záznamu se vydání záznamu poměrně protáhlo, za což se organizátorům i vám, našim posluchačům, omlouváme.

DevFest konference byla skvěle připravená, ve skvělém prostředí a stál za ní neuvěřitelně sehraný tým lidí. Navíc má DevFest svoji neopakovatelnou atmosféru, která stojí za to zažít. V našem improvizovaném studiu v komínu se postupně vystřídali následující speakeři a po poslechnutí jejich upoutávek si můžete prohlédnout úplné záznamy jejich přednášek:

Zuzka Pešková – How DevFest.cz 2018 has changed our company
Petr Kotas – How to understand the cloud
Alex Muramoto – Large scale geo data visualization with Google Maps Platform and Deck.gl
Jirka Richter – Don’t kill my app: How to survive on Android
Simona Musilová – When A Password Is Not Enough: Developing A New Way Of Protecting Smart Homes
Sascha Wolter – Conversational AI Demystified: Build your service-bot live on stage with almost no code: nezveřejněno z důvodů přání přednášejícího – licenční podmínky
Tomáš Zvěřina – Dart pro budoucí Flutteristy

Věříme, že si z přednášek určitě nějakou zajímavou vyberete a třeba se uvidíme na DevFest 2020.