Kanál Svobodného přístavu: Dominik Stroukal: Hra na kočku a myš a jednorožce (KSP23: Drogy a zbraně včera, dnes a zítra)

Kanál Svobodného přístavu: Dominik Stroukal: Hra na kočku a myš a jednorožce (KSP23: Drogy a zbraně včera, dnes a zítra)

Chcete-li podpořit tuto i další Konference Svobodného přístavu, prosím, pošlete dobrovolný příspěvek v krypto či korunách! BTC: 3DD84yqfZJK2kzaMWp7NykBWYj4aufbyzs LTC: LXaqYMTz2zz2W5aGhzXDr9BGbpRGqLHH2C Číslo účtu: 2201359764/2010; variabilní symbol: 5 ——– Šestým přednášejícím „Konference Svobodného přístavu 2023: Drogy a zbraně včera, dnes a zítra“ byl Dominik Stroukal se svou přednáškou „Hra na kočku a myš a jednorožce“. Dark Web není statické místo, ale neustále se vyvíjející ekosystém, kde je možné (mimo jiné) nakoupit drogy. Akce proti temným tržištím vyvolávají reakce. Je zásadní rozdíl mezi drogami a zbraněmi. Proč? Dá se předvídat, kam se internetový obchod s drogami a zbraněmi pohne? Mgr. Ing. Dominik Stroukal, Ph.D. přednáší na Metropolitní univerzitě Praha. Je autorem několika knih, včetně poslední Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny, je členem Národní ekonomické rady vlády (NERV) a ekonomickým poradcem SatoshiLabs. Slyšet ho můžete pravidelně v podcastu Ve vatě.