Magicky ženská | Chvilka pro sebe: #11: Iva Fiškandlová| Ženské tělo a pohyb po porodu

Magicky ženská | Chvilka pro sebe: #11: Iva Fiškandlová| Ženské tělo a pohyb po porodu

Podcast s dlouholetou lektorkou pohybu po porodu Ivou Fiškandlovou, která která pomohla po porodu k plochému břichu, správnému držení těla a zpevněnému pánevnímu dnu už stovkám žen.

Zvu vás k rozhovoru o ženském těle a pohybu po porodu, ve kterém se dozvíte vše důležité o tom, jak po porodu začít s pohybem, abyste byly spokojené se svým poporodním bříškem, zpevnily pánevní dno, zlepšily držení těla, zmenšila se vám diastáza a celkově se zkrátka pohybu věnovaly jemně a vědomě.

V podcastu uslyšíte mimo jiné odpovědi na to:
#Jakými změnami prochází ženské tělo v těhotenství.
# Proč máte i několik měsíců po porodu pocit vyvaleného břicha, jako byste byly ve 4. měsíci těhotenství.
# Co jsou to vlastně core svaly a proč na ploché břicho po porodu nefungují sedy lehy a prkno a které svaly je potřeba pro ploché břicho posilovat.
# Dostanete i konkrétní tipy, jak s pohybem po porodu začít – ať už máte po porodu 3 měsíce nebo 10 let a taky super tip jak poznat, jak na tom vlastně vaše pánevní dno je.
# Povídaly jsme si i o pohybu po porodu císařským řezem, takže i maminky po císařském řezu si odnesou důležité informace.

Zároveň tím, že jsem rozhovor vysílala živě na stránce Magicky ženská i s videem, tak v některých pasážích Iva ukazuje pro lepší pochopení tématu svaly na figuríně, proto vám do poznámek k podcastu doplním i stopáž, abyste případně mohly dokouknout.

Užijte si poslech, Míša

******
Další články o vědomé ženské kráse a praktické tipy pro každodenní péči o sebe najdete na mém blogu https://magickyzenska.cz/blog/ a každodenní inspiraci vám posílám i na Instagramu www.instagram.com/magicky.zenska/

Děkuji vám, že jste tady a že posloucháte!