Magicky ženská | Chvilka pro sebe: #13 Otevřeně o očekávání a tlaku na sebe samotnou. Kde nás přepadá a jak z toho ven?

Magicky ženská | Chvilka pro sebe: #13 Otevřeně o očekávání a tlaku na sebe samotnou. Kde nás přepadá a jak z toho ven?

Epizoda očekávání a tlaku na sebe samotnou.
Protože za tu dobu, co s ženami pracuji, a hlavně z vlastní zkušenosti vím, jak si my samy často nastavujeme očekávání, která nás vyčerpávají, stresují, vytváří vnitřní pocit tlaku a selhání, jsme na sebe zbytečně tvrdé a pak se po čase divíme, že nás přepadá únava, jsme protivné na okolí, nic nám nedává smysl a při pohledu do zrcadla někdy skřípeme zubama.

Jednoduše samy sobě dokážeme v každodennosti překážet ve spokojenosti jen proto, že se pořád za něčím honíme a neumíme ten hon zastavit.

V dnešní epizodě mluvím nejen o tom, v jakých oblastech to děláme nejčastěji a jak to souvisí s péčí a časem pro sebe, ale hlavně s vámi sdílím praktické kroky, co mě osobně pomáhá se z tohoto kolotoče svých myšlenek a očekávání dostat, aby mi bylo líp, byla jsem víc v pohodě a dokázala ty věci zkrátka pustit a co může v každodennosti pomoct i vám.

Tak si užijte dnešní poslech a věřím, že vám ta správná myšlenka cinkne do uší.

Míša

*****
PS:
Dvě další epizody, které v tomto dílu podcastu zmiňuji:

Jak uklidnit myšlenky v období stresu? [Speciál: Péče o sebe ve stresu – díl 1]

PODCAST Chvilka pro sebe #6: Ženský kolektiv – peklo nebo ráj?

Další články o vědomé ženské kráse a praktické tipy pro každodenní péči o sebe najdete na mém blogu magickyzenska.cz/blog/ a každodenní inspiraci vám posílám i na Instagramu www.instagram.com/magicky.zenska/

Děkuji vám, že jste tady a že posloucháte!