Magicky ženská | Chvilka pro sebe: #18 Čas na sebe jako základní životní hodnota spokojené ženy s podnikatelkou Rehanou Ježkovou

Magicky ženská | Chvilka pro sebe: #18 Čas na sebe jako základní životní hodnota spokojené ženy s podnikatelkou Rehanou Ježkovou

Úspěšná podnikatelka s jedenáctiletou praxí s vedením výrobní firmy, která svoje podnikání rozjížděla se dvěma malými dětmi.

V roce 2010 spatřil světlo světa její úspěšný projekt a značka Angel wings a za těch 11 let se tenhle projekt rozrostl na firmu, ve které vedla 20 žen a vytvářela oblečení pro nošení dětí, kojící oblečení, těhotenské šaty a oblékala maminky v 36 zemích světa a vedla firmu s milionovými obraty.

V roce 2015 získala ocenění Živnostník roku, prošla si vlnou velkého úspěchu až k dnešku, kdy svůj úspěšný projekt vědomě a s láskou opouští a nechává andělská křídla letět bez jejího vedení.

Mým hostem je Rehana Ježková, která dnes pomáhá ženám postavit jejich módní či textilní projekt na pevné základy, v souladu s jejich životními hodnotami.

Podíváme se společně právě na téma životních hodnot, důležitosti péče o sebe i času na sebe v podnikání i v ženském životě. Proč móda a oblékání není jen povrchní „obal“ i o tom, jak může být fotografie pro ženy krásnou sebeláskovou lekcí.

Dotkneme se společně tématu velkého tlaku na výkon, mužské a ženské energie v podnikání i role péče o sebe ve zvládání stresových a náročných situací v ženském životě.

Přejeme příjemný poslech!
******

Rehanu najdete na jejích stránkách zde:
https://rehana.cz/

Pro další inspiraci k vědomé ženské kráse, ženskosti i péči o sebe se můžeme potkat na mém webu www.magickyzenska.cz nebo na Instagramu www.instagram.com/magicky.zenska/

Jestli na změny v péči o sebe nechcete být samy, zvu vás do online Klubu Magicky ženská, kde společně nastartujeme změny návyků, které vás budou bavit. Víc o Klubu zjistíte tady >> magickyzenska.cz/klub/

Těším se tam na vás!

Míša