Magicky ženská | Chvilka pro sebe: #4 (NE)MŮŽU aneb o umění DOVOLIT SI TO

Magicky ženská | Chvilka pro sebe: #4 (NE)MŮŽU aneb o umění DOVOLIT SI TO

Jen jsem tuhle epizodu dotočila, začaly mi do hlavy skákat další a další příběhy z mého života, za které jsem vděčná, že jsem si je dovolila. Třeba svatba na Mauriciu s bosýma nohama v písku a výhledem na oceán, nebo to, že jsem se hecla a odjela jsem sama s krosnou na zádech do Indonésie, nebo že jsem se jako manažerka odhodlala začít věnovat svůj čas a energii projektu pro ženy a začít podnikat.

Tohle jsou velké věci, které jsem si dovolila. A právě o těch dnešní epizoda nebude.

Protože spousta z vás by je smetla ze stolu a řekla, že tohle vy si dovolit ani nechcete. Přesto spousta z vás moc dobře zná ten pocit, kdy samy v sobě řešíte, jestli můžete nebo nemůžete, jestli si TO DOVOLÍTE. A to v daleko menších věcech, než je svatba, cestování na vlastní pěst nebo podnikání.

A o těch zdánlivě malých dovolováních si to právě dneska bude. Pojďme dneska ten pocit dostat společně trochu na povrch. Podíváme se, kde všude vás vlastně přepadá, kde všude si něco nedovolíte a kde si můžete třeba dovolit víc.

Z dnešní epizody podcastu si odneste nejen zamyšlení, jak to vlastně s tím DOVOLIT SI máte vy, ale taky vám třeba nasdílím:

– Skvělý praktický cvičení, které vám pomůže, když budete ve spirále negativních myšlenek
– Kdy vlastně to naše DOVOLÍM SI začíná a kde všude ho můžete ve svém životě vnímat?
– 2 techniky, který mi skvěle pomáhají, když nevím, jestli Ano nebo NE

Tak si užijte dnešní poslouchání a budu ráda, když mi napíšete, která myšlenka vás zaujala nejvíc.

A jestli se vám dnešní povídání líbilo, klikněte na tlačítko Odebírat, ať jsme v tomto podcastovém světě ve spojení.

Další články o tom, jak si na sebe dělat víc času a cítit se díky tomu spokojenější najdete na mém blogu https://magickyzenska.cz/blog/ a každodenní inspiraci vám posílám i na Instagramu www.instagram.com/magicky.zenska/

Děkuji vám, že jste tady a že posloucháte!

Míša