Magicky ženská | Chvilka pro sebe: Nejčastější otázky k programu Magicky ženská TRIÁDA

Magicky ženská | Chvilka pro sebe: Nejčastější otázky k programu Magicky ženská TRIÁDA

Tohle není zcela klasická epizoda podcastu Chvilka pro sebe. Tahle epizoda je pro ženy, které přemýšlí o vstupu do mého programu Magicky ženská Triáda a mají chuť poslechnout si odpovědi na nejčastější otázky, které mi k programu přišly.

Otázky, obavy i strachy se často opakují a spousta z nich má podobný základ. Často uvnitř cítíte, že se chcete přidat a intuice vás volá do změny, ale ještě ten první krok odkládáte, protože logika a racionální část vaší mysli ještě stále hledá argumenty pro rozhodování.

Proto jsem pro vás natočila živé vysílání, kde vám chci odpovědět na vaše nejčastější dotazy a mluvím hodně o souvislostech programu – co je jeho záměrem, jaký má kurz přesah, jak je organizovaný nebo pro koho dává smysl.

Věřím, že v tomto vysílání najdete podporu pro to, rozhodnout se podle srdce a k vaší spokojenosti. Věřím, že si Triáda zavolá přesně ty ženy, které jsou připraveny na komplexní změny.

Více informací o programu najdete tady: https://magickyzenska.cz/triada/

Přihlášky jsou otevřeny do 2.12.2021
Těším se uvnitř!

******

Jestli na změny v péči o sebe nechcete být sama, zvu vás do online Klubu Magicky ženská, kde společně nastartujeme změny návyků, které vás budou bavit. Víc o Klubu zjistíte tady >> magickyzenska.cz/klub/

Pro další inspiraci se můžeme potkat na mém webu www.magickyzenska.cz nebo na Instagramu www.instagram.com/magicky.zenska/

Těším se tam na vás!