Na volné noze: Pozvánka na debatní talk-show Hvězdy Na volné noze: Losekoot, Nekuda, Sedlák, 1. května 2019 v Praze

Na volné noze: Pozvánka na debatní talk-show Hvězdy Na volné noze: Losekoot, Nekuda, Sedlák, 1. května 2019 v Praze

Přihlaste se na: https://navolnenoze.cz/hvezdy/

Milí přátelé, v rámci našeho poslání se dlouhodobě snažíme podporovat sdílení zkušeností mezi českými nezávislými profesionály. Proto bychom vás nyní rádi pozvali na ojedinělé setkání — talk-show s moderovanou debatou, do níž se můžete také zapojit.

Bavit se budeme o práci, profesi, podnikání, životě na volné noze, a to vše v přátelské podvečerní atmosféře úžasného komorního prostoru s dokonalou akustikou. Setkání jsme pojmenovali Hvězdy Na volné noze, protože našimi hosty budou přední čeští freelanceři:

Michelle Losekoot je digitální vypravěčka, která se specializuje na sociální sítě a obsahový marketing. Psaním se živí už deset let a jako špičková expertka dnes patří mezi nejznámější freelancery u nás. Pravidelně školí a s Eliškou Vyhnánkovou vede kurz Jak na sítě, který nyní převádějí do knižní podoby. Její knižní debut Bez jablka, který napsala společně s Milošem Říhou, byl nejprodávanější prvotinou roku 2016.

René Nekuda je úspěšný autor a zároveň lektor tvůrčího psaní na volné noze. Za 8 let práce v oboru proškolil 4000 kurzistů a své bohaté zkušenosti přetavil mj. do knih Kreativní zápisník a Příběhostroj, který se stal bestsellerem ještě před vydáním. Kromě kurzů pro veřejnost a firmy prodává také ebooky a online kurzy, jako je Tajemství příběhů či Bojovník s tvůrčím blokem.

Jan Sedlák je český novinář, který dnes píše pro přední světová média. Novinařině se věnuje 10 let, začínal v Mladé frontě, kde psal pro E15, Euro či Živě. Později začal psát na volné noze pro další přední média v Česku i zahraničí. Věnuje se technologiím, což se prolíná s byznysem, politikou, tajnými službami a dalšími vlivy. Za tématy často vyráží do Číny, Spojených států a dalších destinací a také je komentuje v rozhlase a televizi.

Přihlaste se na: https://navolnenoze.cz/hvezdy/