Na volné noze: Tomáš Baránek: Vydavatelé musí být šílení

Na volné noze: Tomáš Baránek: Vydavatelé musí být šílení

Součástí projektu www.navolnenoze.cz je také 1. think-tank pro freelancery v Evropě. Scházíme se 4× ročně v Praze, Brně a Ostravě. Setkání jsou uzavřená, na pozvání pro naše členy či absolventy školení. Sdílíme své zkušenosti, novinky a know-how. O podnikání se bavíme otevřeně a bez příkras. Každé setkání zahajuje jako náš vzácný host nějaký špičkový profesionál. Pokud jej natočíme, občas pak přednášku sestříháme a zveřejníme ku prospěchu všech. Tohle je jedna z nich:

Pan Vydavatel v nezapomenutelné přednášce o psaní a vydávání odborných bestsellerů — https://Melvil.cz je vydavatelství malé co do počtu vydávaných knih ročně, ale velké v prodejích a vlivu na českou profesionální komunitu. Vydali mj. Konec prokrastinace, Na volné noze, Mít vše hotovo (GTD), Myšlení rychlé a pomalé, Čtyřhodinový pracovní týden a desítky dalších kultovních knih.

Jedná se o zkrácený záznam Tomášovy přednášky na think-tanku Na volné noze v červnu 2017 v Praze. Související přednášku Víta Šebora, Tomášova společníka v Melvilu, najdete zde:

Zhlédnout video: https://youtu.be/3hPcsDqY7-A

O think-tanku: https://navolnenoze.cz/o-nas/think-tank/