Na volné noze: Vít Šebor z vydavatelství Jan Melvil: Jak se dělá úspěšná (e)kniha

Na volné noze: Vít Šebor z vydavatelství Jan Melvil: Jak se dělá úspěšná (e)kniha

Součástí projektu www.navolnenoze.cz je také 1. think-tank pro freelancery v Evropě. Scházíme se 4× ročně v Praze, Brně a Ostravě. Setkání jsou uzavřená, na pozvání pro naše členy či absolventy školení. Sdílíme své zkušenosti, novinky a know-how. O podnikání se bavíme otevřeně a bez příkras. Každé setkání zahajuje jako náš vzácný host nějaký špičkový profesionál. Pokud jej natočíme, občas pak přednášku sestříháme a zveřejníme ku prospěchu všech. Tohle je jedna z nich:

Chcete napsat odbornou knihu? A rovnou bestseller? Jednoduchá pomoc: pusťte si tuhle přednášku nakladatele Víta Šebora, který zná knižní trh jako své boty a sám spoluvlastní velmi úspěšné vydavatelství https://Melvil.cz — malé počtem vydaných knih, ale velké významem a v prodejích, stojí mj. za bestsellery Konec prokrastinace a Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové.

Jedná se o zkrácený záznam Vítkovy přednášky na think-tanku Na volné noze v červnu 2017 v Brně. Související přednášku Tomáše Baránka, Vítkova společníka v Melvilu, najdete zde:

Zhlédnout video: https://www.youtube.com/watch?v=6rA7D4TIBeM