.NET.CZ: .NET.CZ(Episode.59) – Vánoční čajíček s Luckou Vašíčkovou

.NET.CZ: .NET.CZ(Episode.59) – Vánoční čajíček s Luckou Vašíčkovou

Kromě toho, že máme rádi technologie Microsoftu, tak také rádi konzumujeme různé teplé nápoje. Před rokem jsme si probrali kávu, letos se podíváme na lístek čaji. A abychom si o něm nepovídali sami, pozvali jsme si Lucku Vašíčkovou z Microsoftu. Prozradila nám mimo jiné, jestli je kvalitnější čaj v sáčcích, nebo sypaný, odkud čajové sáčky pocházejí, kolik a jaké plantáže máme v Evropě a také samozřejmě vysvětlila rozdíly mezi jednotlivými druhy – zelený, černý, bílý, žlutý, mátový, ovocný atd. Dozvíte se také, jak teplou vodou se mají zalévat (a také jak správné teploty docílit).

Přejeme vám příjemné svátky, klidné Vánoce a šťastný nový rok. Děkujeme za podporu a že nás posloucháte! Zpátky budeme zase příští rok.

Těšíme se na vaše komentáře, přání i připomínky, které můžete psát na info@dotnetpodcast.cz. A pokud se vám díl líbil, budeme rádi, když nám koupíte kávu na https://www.buymeacoffee.com/dotnetcezet. Nově nás najdete i na Instagramu https://www.instagram.com/dotnetpodcastcz.

Odkazy:

– Netopýrův Čaj na GitHubu: https://github.com/netopyr/caj
– Global Diversity CFP: https://www.globaldiversitycfpday.com/events/217

Twittery atd.:

– https://twitter.com/lulucieva (Lucka)
– https://twitter.com/deeedx (Martin)
– https://twitter.com/madrvojt (Vojta)

Pokud nechcete, aby vám unikla nová epizoda, odebírejte RSS: https://bit.ly/netcz-podcast-rss, sledujte nás na Twitteru: https://twitter.com/dotnetcezet nebo na Apple Podcasts a také na Spotify.

Hudba pochází od Little Glass Men: https://freemusicarchive.org/music/Little_Glass_Men/