.NET.CZ: .NET.CZ(Episode.76) – Junioři v IT s Honzou Javorkem

.NET.CZ: .NET.CZ(Episode.76) – Junioři v IT s Honzou Javorkem

V tomto díle jsme přivítali Honzu Javorka, který má mimo jiné na svědomí web junior.guru, abychom s ním probrali start v kariéře programátora a pozici juniorních vývojářů a vývojářek. Popsali jsme své kariérní začátky, podívali se na význam pojmu “junior”, upřesnili si, že junior v IT nemusí nutně znamenat i junior v životě a jakou roli hraje rekvalifikace. Zájemce o práci i firmy, které juniory nabírají, by mohlo zajímat, co očekávat při nástupu do nového zaměstnání a jak přistupovat k juniorním vývojářům. Honza také poradil, jaký programovací jazyk zvolit do začátku, a na závěr vyvrátil nejčastější mýty o programování.

Těšíme se na vaše komentáře, přání i připomínky, které můžete psát na info@dotnetpodcast.cz. A pokud se vám díl líbil, budeme rádi, když nám koupíte kávu na https://www.buymeacoffee.com/dotnetcezet. Nově nás najdete i na Instagramu https://www.instagram.com/dotnetpodcastcz.

Odkazy:

– http://www.junior.guru

Twittery atd.:

– https://twitter.com/honzajavorek (Honza)
– https://twitter.com/deeedx (Martin)
– https://twitter.com/madrvojt (Vojta)

Pokud nechcete, aby vám unikla nová epizoda, odebírejte RSS: https://bit.ly/netcz-podcast-rss, sledujte nás na Twitteru: https://twitter.com/dotnetcezet nebo na Apple Podcasts a také na Spotify.

Hudba pochází od Little Glass Men: https://freemusicarchive.org/music/Little_Glass_Men/