Online s úsměvem: Databáze emailů – náš zlatý důl

Online s úsměvem: Databáze emailů – náš zlatý důl

Každý ví, že kontakty jsou v dnešní době důležité a v podnikání nejen na internetu to platí sto násobně. Potřebujeme tedy mít kvalitní databázi kontaktů, která bude našim zlatým dolem ze které budeme těžit roky.

Jak to myslím, že bude zlatým dolem? Myslím to tak, že ta databáze bude opravdu kvalitní. A tou největší kvalitou v databázi je vybudovaný vztah s kontaktem. To je to nejdůležitější! Většina se však honí spíše za kvantitou než kvalitou, jenže pak to zlato ztrácí svou hodnotu.

A jak z takové databáze můžeme těžit roky? Jestliže si budujeme se svou databází vztah, komunikujeme, poskytujeme něco navíc, ukazujeme řešení, tak taková databáze emailů nás bude milovat. Tím pádem bude od nás i ráda nakupovat, pokud si však ten vztah nepokazíme.

Dnes se dá databáze získat různými způsoby. Můžeme si ji koupit relativně levně nebo si z internetu vykopírovávat kontakty, ale ten jediný způsob, který zaručeně funguje a vždy fungovat bude je budovat svou vlastní unikátní databázi kontaktů. Možná by se spíše dalo říct komunitu lidí na určité vlně. Tím pádem budeme mít svůj zlatý důl.

Daniel Križák je online tvůrce s úsměvem 🙂
Pomáhá podnikatelům být úspěšnými na internetu, díky správné online strategii publikování obsahu a zároveň inspiruje lidi k životu a podnikání s úsměvem.
Je tvůrce WEBů s úsměvem a zároveň učí podnikatele, jak si udělat web a z webu svého obchodníka a být úspěšnými v online světě.
Seznamte se s Danielem na www.danielkrizak.cz