Online s úsměvem: Obsah jako magnet na zákazníky

Fascinuje mne co vše dokáže kvalitní obsah na internetu.

Nejen že přitáhne pozornost lidí, kteří hledají odpovědi na své otázky, ale taky díky tomu vy získáte značku experta, získáte důvěru u těch lidí, protože jim pomůžete vyřešit něco s čím si lámou hlavu.

V druhé řadě přitáhnete pozornost vyhledávačů, které se všemožnými cestami snaží zhodnotit, jestli daný obsah je opravdu kvalitní a pokud ano, tak ho chtějí ukázat ve vyhledávání co nejvýše. Protože kvalitní vyhledávač vyhledává kvalitní obsah. Tím pádem pokud takový obsah budete mít, tak vás vyhledávače najdou a pošlou ještě více lidí.

Jenže co je to ten kvalitní obsah? Podle mne je to takový obsah, který odpovídá na otázky lidí, co potřebují něco vyřešit, dozvědět se. Takže takový obsah vzdělává, pomáhá, ale i baví. V každém oboru se dá najít spousta informací, které lidi zajímají.

Zpracujte ten obsah vy a staňte se expertem či takovým průvodcem pro ostatní v oboru, ve kterém podnikáte.

Daniel Križák je online tvůrce s úsměvem 🙂
Pomáhá podnikatelům být úspěšnými na internetu, díky správné online strategii publikování obsahu a zároveň inspiruje lidi k životu a podnikání s úsměvem.
Je tvůrce WEBů s úsměvem a zároveň učí podnikatele, jak si udělat web a z webu svého obchodníka a být úspěšnými v online světě.
Seznamte se s Danielem na www.danielkrizak.cz