Online s úsměvem: Získejte kontakt na potenciálního zákazníka

Online s úsměvem: Získejte kontakt na potenciálního zákazníka

Kontakty jsou v dnešním světě důležité a ne méně v podnikání. Proto si potřebujeme vybudovat vlastní databázi kontaktů, se kterou budeme komunikvat a budovat si u ní důvěru a vztah.

Jenže jak začít? Kde získat první kontakty, abychom s nimi mohli začít komunikovat a jakými cestami se dají získavat kontakty do naší databáze?
Těch možností je spousta. Ukažme si ty základní.

Nejdůležitějším principem a uvědoměním je vyměňovat něco užitečného za kontakt. Opravdu užitečný a hodnotný obsah (motiv) vyměnit za email. A jak a kde to udělat?

1. je mnoho kontaktů, které už máte někde v šuplících na vizitkách, v adresářích, ve své e-mailové schránce atp. Oslovte je. Napište jim, že máte takovéto informace a chcete s nimi dále komunikovat na určité téma a pokud je to nezajímá, tak se mohou odhlásit.

2. na svůj web vložte formulář, který když vám návštěvník webu vyplní, tak mu automaticky (díky e-mailingovému programu) přijdou slibované informace.

3. nechejte si vypsat kartičku či leták s kontaktem na vaší prodejně, schůzce či veletrhu. Nezapomeňte následně odeslat zprávu s obsahem výměnou za kontakt.

4. budujte partnerství s dalšími podnikateli, se kterými můžete spolupracovat a navzájem se doporučovat. Případně zapojit i affiliate systém.

Hledejte i nové možnosti a cesty.

Daniel Križák je online tvůrce s úsměvem 🙂
Pomáhá podnikatelům být úspěšnými na internetu, díky správné online strategii publikování obsahu a zároveň inspiruje lidi k životu a podnikání s úsměvem.
Je tvůrce WEBů s úsměvem a zároveň učí podnikatele, jak si udělat web a z webu svého obchodníka a být úspěšnými v online světě.
Seznamte se s Danielem na www.danielkrizak.cz