Pejskárium: #147 Trénink dětí a psů – Jakub Slavík

Pejskárium: #147 Trénink dětí a psů – Jakub Slavík

Bonusová část je k dispozici na Herohero.

S trenerém Kubou Slavíkem, kterého můžete najít na Instagramu pod přezdívkou Dogpower si možná pamatujete podcast na téma Štěně v domě a taky Pes ve městě. Pokud Kubu na Instagramu sledujete, možná jste si všimli, že často přidává videa, kdy k němu na trénink chodí děti se svými pejsky. Celkově téma tréninku dětí se psy mě zaujalo, tak jsem se rozhodla věnovat mu jednu epizodu právě s Kubou. V první části probíráme, jaká jsou specifika téhle práce narozdíl od dospělých, jak se to vůbec stalo, že u něj tolik dětí trénuje a co se i on sám od nich učí apod. V druhé části jsme se potom sešli přímo se dvěma slečnami, které u Kuby trénují a probrali jejich příběh. A kdoví, možná jsme přemluvili k pár slovům do mikrofonu taky jejich maminky!

Líbí se vám podcasty Pejskárium® a chcete je mít k dispozici ještě dříve včetně bonusů? Přidejte se do Pejskárium fanklubu na Herohero! To je česká platforma, díky které můžete v ceně jednoho kafíčka měsíčně podpořit moji tvorbu a vznik dalších dílů tohoto podcastu. Na oplátku dostanete vstup do kompletního archivu bonusových materiálů a spoustu dalších výhod :-).

Jestli vás zajímá víc podobných příspěvků, článků a tipů do života se psem, budu se na vás těšit na www.pejskarium.cz!

Za střih a úpravu podcastu děkuji Terezce, která stojí za projektem “Kreativní brejloun”,  její krásné psí ilustrace najdete na Instagramu.

Podcast můžete v aplikaci Apple podcasts během pár vteřin ohodnotit a dát mi tak zpětnou vazbu, zda se vám rozhovory líbí.

Poznámka pod čarou: 
Rozhovory v podcastech reprezentují také osobní názory hosta, které se vždy nemusí shodovat s tím, co šířím sama za sebe v rámci svých dalších kanálů.