Podcasty Retro Nation: Mikoláš Tuček v podcastu Talk to!

Mikoláše Tučka aka Tukana není třeba hráčům představovat. Dlouholetá hnací síla a tvář časopisu Score si sedla s Pavlem a probrali vše, od úplných začátků až po současné aktivity mistra Tukana.

Tukan je muž mnoha zájmů. V poslední době se věnuje fotbalové publicistice v podcastu Football Fanatics, ale v českém mediálním prostoru je znám i jako moderátor Blate Night Show, zakladatel knižního projektu Linka 451, ale také jako milovník Heroes of Might & Magic a dlouholetý inventář redakce časopisu Score. A o tom všem si s Pavlem popovídal, dokonce se dostali i na zakázaná témata o Excaliburu anebo se pokusili nepovědět vám nic z legendárního výletu do Moskvy na Command & Conquer.

Podcastový seriál Talk to… je prostorem pro lidi, kteří se pohybují kolem herního vývoje a novinařiny. O hrách umí mluvit, zároveň se dokáží rozkročit i do jiných oborů a směrů. Je to případ Jakuba Dvorského, Jindry Skeldala, Jana Kavana nebo Honzy Orny a Honzy Modráka, kteří v něm seděli v minulých měsících. Pakliže vy sami máte favorita, kterého byste rádi slyšeli, dejte nám to vědět v komentářích!

Podívejte se na https://www.retronation.cz na další skvělé výlety do herního retra!