Teorie Peněz: Ivana Jindřichová: První milion mi změnil život

Věřila, že investování je jen pro bohaté lidi a nikdy si nepřipouštěla, že by to mohlo být i její téma. Dnes známá foodblogerka, autorka kuchařek a podnikatelka Ivana Jindřichová ví, že se mýlila. Jak vnímala peníze jako dítě a jaký postoj k nim má dnes? Co ji motivovalo odejít z korporátu a vydat vlastní kuchařku?

Co dalšího v podcastu uslyšíte: 👉 V čem jí změnila první práce a odchod z korporátu? 👉 Jak vzniklo vydání první kuchařky Cat & Cook? 👉 Co jsou Ivany srdcovky? 👉 Který náš podcast ji inspiroval k investování a proč? 👉 Zažila stejně jako Marian Jelínek tu prvotní euforii z velkých peněz a co s ní udělal první vydělaný milion? 👉 Jaká je finanční osobnost? 👉 Co pro ni znamenají peníze dneska? 👉 Za co nejvíc utrácí na dovolené? A mnoho dalšího.

Zajímá vás finanční růst a investování?

Vyzkoušejte náš portál ➡➡ http://teoriepenez.cz a udělejte si například FIRE TEST, kde zjistíte. kdy a s jakými penězi půjdete do penze.

➡ Web: http://teoriepenez.cz ➡ Facebook: https://www.facebook.com/teoriepenez.cz/ ➡ Instagram: https://www.instagram.com/teoriepenez/