Zdeňkův český podcast: Epizoda 249 – Rozhovor s majitelkou jazykovky a učitelkou češtiny ze Slovinska (část 2)

Zdeňkův český podcast: Epizoda 249 – Rozhovor s majitelkou jazykovky a učitelkou češtiny ze Slovinska (část 2)

Toto je dvoudílný rozhovor s Bojanou ze Slovinska a jeho druhá část.Tentorkát se dozvíte, jak vyrábí výukové hry, jaké jsou další její plány s jazykovkou a proč není dobré se snažit být perfektní. Stránky Bojaniny jazkovvé školy: https://www.jezikovno-mesto.si/ 
Video z této epizody bude k dispozici někdy příští týden.  ________________________________________________________________________
Chceš více epizod? A víš, že můžeš mít každý měsíc až 4 epizody navíc? Tyto epizody se jmenují mini lekce a vždy navazují na normální epizody včetně této. A o čem tyto epizody jsou?
Je to jednoduché. V těchto epizodách vysvětuju a opakuji vybraná slovíčka a fráze z aktuální epizody. Veř mi, že pokud se chceš nová slova naučit rychle, je opravdu důležité, že z kontextu pochopíš, co znamenají a uslyšíš je vícekrát než jednou. 🙂 Stát se patronem můžeš za 1 dolar měsíčně. To není ani cena jednoho piva 🙂  
✅ Staň se patronem ZČP – Získáš tak každý měsíc 4 “audio” epizody (mini lekci) navíc, ve které Ti vysvětlím a procvičím slovíčka z aktuální epizody. Zároveň získáš přístup ke všem předcházejícím epizodám a mini lekcím pro patrony a pomůžete mi při tvorbě tohoto podcastu. 
_________________________________________________________________________
✅ “Učíme se česky” Discord skupina – Přidej se k této online komunitě na discordu, kterou jsem pro vás založil. Můžeš se tam zúčastnit super akcí, najít kamarády a procvičit s nimi svoji mluvenou češtinu.
✅ “ZČP” Youtube kanál – Poslouchej epizody ZČP češtiny lekce češtiny s Kubou (YouTube live)
✅ Facebook skupina Zdeňkova českého podcastu – Staň se součástí komunity na Facebooku. Budeš mít možnost lajkovat epizody a přidávat komentáře.
✅ Recenze na Apple Podcasts- Napiš, co si myslíš o ZČP na Apple Podcasts. Když napíšeš něco pěkného, pomůže mi to najít nový Zéčépáky.
✅ Teacherzdenek.com- Webové stránky – Učíš se anglicky? Víš, že mám i anglický podcast a YouTube kanál a nabízím cool individuální i skupinové kurzy a členství ve speciální Discord skupině Achievers Chamber? 
_________________________________________________________________________
#cestina #cestinaprocizince #ceskyjazyk