Zdeňkův český podcast: Epizoda 258 – Rozhovor s zpěvačkou Lucií Třešňákovou (část 2)

Zdeňkův český podcast: Epizoda 258 – Rozhovor s zpěvačkou Lucií Třešňákovou (část 2)

Lucie Třešňáková je v Česku oblíbená zpěvačka, která v posledních letech získala na popularitě proto, že začala zpívat písně již zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové. Já Lucku znám už dlouho, protože jsem ji dříve učil angličtinu a byl jsem samozřejmě velice rád, že přijala mojí nabídku na rozhovor. Toto je druhý díl rozhovoru, ve kterém se mimo jiné dozvíte, s kým by si Lucka chtěla někdy zazpívat, jestli se dá zpívání naučit nebo člověk musí mít talent, co má učení se cizího jazyka a zpěvu společného a zda se dá cizí jazyk naučit z písniček.  Video z této epizody bude k dispozici brzy.Lucčiny webové stránky: http://instagram.com/lucietresnakova.cz/ Lucky FB: https://www.facebook.com/lucietresnakova.cz Lucky IG: https://fb.me/lucietresnakova.cz Instagram: Lucky YT: https://www.youtube.com/@lucietresnakova6531  Krátká ukázka z rozhovoru Lucky v rádiu: https://youtu.be/DRkatI4p2L0 
_________________________________________________________________________
Chceš více epizod? A víš, že můžeš mít každý měsíc až 4 epizody navíc? Tyto epizody se jmenují mini lekce a vždy navazují na normální epizody včetně této. A o čem tyto epizody jsou?
Je to jednoduché. V těchto epizodách vysvětuju a opakuji vybraná slovíčka a fráze z aktuální epizody. Veř mi, že pokud se chceš nová slova naučit rychle, je opravdu důležité, že z kontextu pochopíš, co znamenají a uslyšíš je vícekrát než jednou. 🙂 Stát se patronem můžeš za 1 dolar měsíčně. To není ani cena jednoho piva 🙂  
✅ Staň se patronem ZČP – Získáš tak každý měsíc 4 “audio” epizody (mini lekci) navíc, ve které Ti vysvětlím a procvičím slovíčka z aktuální epizody. Zároveň získáš přístup ke všem předcházejícím epizodám a mini lekcím pro patrony a pomůžete mi při tvorbě tohoto podcastu. 
_________________________________________________________________________
 
✅ “Učíme se česky” Discord skupina – Přidej se k této online komunitě na discordu, kterou jsem pro vás založil. Můžeš se tam zúčastnit super akcí, najít kamarády a procvičit s nimi svoji mluvenou češtinu.
✅ “ZČP” Youtube kanál – Poslouchej epizody ZČP češtiny lekce češtiny s Kubou (YouTube live)
✅ Facebook skupina Zdeňkova českého podcastu – Staň se součástí komunity na Facebooku. Budeš mít možnost lajkovat epizody a přidávat komentáře.
✅ Recenze na Apple Podcasts- Napiš, co si myslíš o ZČP na Apple Podcasts. Když napíšeš něco pěkného, pomůže mi to najít nový Zéčépáky.
✅ http://Teacherzdenek.com – Webové stránky – Učíš se anglicky? Víš, že mám i anglický podcast a YouTube kanál a nabízím cool individuální i skupinové kurzy a členství ve speciální Discord skupině Achievers Chamber?
https://drive.google.com/file/d/1hMuzJWDPuYerk6T47NNZpxD-LpikC1id/view?usp=sharing 
_________________________________________________________________________
#cestina #cestinaprocizince #ceskyjazyk