Zdeňkův český podcast: Epizoda 267 – Jak Vojta dobyl Asii (část 1)

Zdeňkův český podcast: Epizoda 267 – Jak Vojta dobyl Asii (část 1)

Toto je trojdílný rozhovor s kamarádem Vojtou, kterého jsem poznal ve Vietnamu, a který si doslova podmanil Asii. O Vojtovi jsem mimochodem mluvil i v epizodě 266. 
V této části vysvětlíme, za jakých okolností jsme se poznali, Vojta nám řekne, jaké to bylo žít ve Vietnamu za Covidu, proč se rozhodl vrátit se zpátky do Čech a také třeba proč nemusí být ideální jezdit na Petřín lanovkou.  
_________________________________________________________________________
Chceš více epizod? A víš, že můžeš mít každý měsíc až 4 epizody navíc? Tyto epizody se jmenují mini lekce a vždy navazují na normální epizody včetně této. A o čem tyto epizody jsou?
Je to jednoduché. V těchto epizodách vysvětuju a opakuji vybraná slovíčka a fráze z aktuální epizody. Veř mi, že pokud se chceš nová slova naučit rychle, je opravdu důležité, že z kontextu pochopíš, co znamenají a uslyšíš je vícekrát než jednou. 🙂 Stát se patronem můžeš za 1 dolar měsíčně. To není ani cena jednoho piva 🙂  
✅ Staň se patronem ZČP – Získáš tak každý měsíc 4 “audio” epizody (mini lekci) navíc, ve které Ti vysvětlím a procvičím slovíčka z aktuální epizody. Zároveň získáš přístup ke všem předcházejícím epizodám a mini lekcím pro patrony a pomůžete mi při tvorbě tohoto podcastu. 
_________________________________________________________________________
 
✅ “Učíme se česky” Discord skupina – Přidej se k této online komunitě na discordu, kterou jsem pro vás založil. Můžeš se tam zúčastnit super akcí, najít kamarády a procvičit s nimi svoji mluvenou češtinu.
✅ “ZČP” Youtube kanál – Poslouchej epizody ZČP češtiny lekce češtiny s Kubou (YouTube live)
✅ Facebook skupina Zdeňkova českého podcastu – Staň se součástí komunity na Facebooku. Budeš mít možnost lajkovat epizody a přidávat komentáře.
✅ Recenze na Apple Podcasts- Napiš, co si myslíš o ZČP na Apple Podcasts. Když napíšeš něco pěkného, pomůže mi to najít nový Zéčépáky.
✅ http://Teacherzdenek.com – Webové stránky – Učíš se anglicky? Víš, že mám i anglický podcast a YouTube kanál a nabízím cool individuální i skupinové kurzy a členství ve speciální Discord skupině Achievers Chamber?
https://drive.google.com/file/d/1hMuzJWDPuYerk6T47NNZpxD-LpikC1id/view?usp=sharing 
_________________________________________________________________________
#cestina #cestinaprocizince #ceskyjazyk