Zdeňkův český podcast: Epizoda 301 – Jak velký Čech jsi?

V této epizodě sám sebe otestuju v zajímavém kvízu vytvořeným Chatem GPT. Cílem je, zjistit, jak velkým Čechem jsem. A i ty, pokud nejsi Čech, si můžeš tento kvíz zkusit a zjistit tak, kolik češství v sobě máš. Připrav si tužku a papír. 
Video z této epizody je dispozici zde: https://youtu.be/6L7tNygMV7E   ________________________________________________________________________Chceš kurz zdarma? Tady je: Kurz zdarma 
_________________________________________________________________________Chceš se zúčastnit netradičního kurzu české KONVERZACE se Zdeňkem? Máš šanci. Plánuju další kolo v říjnu nebo v listopadu a bude pouze 8 volných míst.
👉VYPLŇ TENTO DOTAZNÍK:
✅dotazník zájmu o kurz  
_________________________________________________________________________
chceš být slyšet v ZČP?Za chvíli spolu oslavíme epizodu 300 – pošli svoje krátké nahrávky mp3 nebo video na tento email: teacherzdenek@gmail.com
_________________________________________________________________________
✅Získej každý měsíc 4 “audio” epizody – V těchto mini lekcích Ti vysvětlím a procvičím slovíčka z nejnovější epizody. Zároveň získáš přístup ke všem předcházejícím epizodám a mini lekcím pro patrony a pomůžeš mi při tvorbě tohoto podcastu.
Stát se patronem můžeš za 3 dolary nově i na platformě Hero Hero:
✅Buď “hrdina” Zdeňkova českého podcastu
_________________________________________________________________________
✅ “Učíme se česky” Discord skupina – Přidej se k této online komunitě na discordu, kterou jsem pro vás založil. Můžeš se tam zúčastnit super akcí, najít kamarády a procvičit s nimi svoji mluvenou češtinu.
✅ “ZČP” Youtube kanál – Sleduj epizody ZČP na YouTube 
✅ Facebook skupina Zdeňkova českého podcastu – Staň se součástí komunity na Facebooku. Budeš mít možnost lajkovat epizody a přidávat komentáře.
✅ Recenze na Apple Podcasts – Napiš, co si myslíš o ZČP na Apple Podcasts. Když napíšeš něco pěkného, pomůže mi to najít nový Zéčépáky.
✅ Ohodnoť ZČP – Dej mi 5 hvězdiček na serveru České Podcasty. 
✅ Uč se se Zdeňkem i anglicky  – Učíš se anglicky? Víš, že mám i anglický podcast a YouTube kanál a nabízím cool individuální i skupinové kurzy a členství ve speciální Discord skupině Achievers Chamber?
_________________________________________________________________________
#cestina #cestinaprocizince #ceskyjazyk