Zdeňkův český podcast: Epizoda 313 – Rozhovor s doktorem Tomaszem o češtině (část 1)

Zdeňkův český podcast: Epizoda 313 – Rozhovor s doktorem Tomaszem o češtině (část 1)

Hostem této trojepizody je zéčépák Tomasz z Polska, který pracuje jako doktor v Německu. Tomáš je velký milovník cizích jazyků a jeho příběh je velice inspirativní. V první části rozhovoru se spolu bavíme o jeho jinglech, které nahrál pro ZČP, o jeho účasti v mém českém konverzačním kurzu, o tom, jak opustil Polsko a začal pracovat jako doktor v Německu a proč se vlastně začal učit česky.  YouTube verze této epizody bude k dispozici po publikování všech třech epizod.
_________________________________________________________________________
✅Chceš se zúčastnit netradičního kurzu české KONVERZACE se Zdeňkem? 🙂Máš šanci. Plánuju další kolo v únoru nebo březnu a bude pouze cca 8 volných míst.👉Vyplň tento dotazník
________________________________________________________________________Chceš kurz zdarma? Tady je: Kurz zdarma _________________________________________________________________________✅Získej každý měsíc 4 “audio” epizody – V těchto mini lekcích Ti vysvětlím a procvičím slovíčka z nejnovější epizody. Zároveň získáš přístup ke všem předcházejícím epizodám a mini lekcím pro patrony a pomůžeš mi při tvorbě tohoto podcastu.
Stát se patronem můžeš za 3 dolary nově i na platformě Hero Hero:
✅Buď “hrdina” Zdeňkova českého podcastu
_________________________________________________________________________
✅ “Učíme se česky” Discord skupina – Přidej se k této online komunitě na discordu, kterou jsem pro vás založil. Můžeš se tam zúčastnit super akcí, najít kamarády a procvičit s nimi svoji mluvenou češtinu.
✅ “ZČP” Youtube kanál – Sleduj epizody ZČP na YouTube 
✅ Facebook skupina Zdeňkova českého podcastu – Staň se součástí komunity na Facebooku. Budeš mít možnost lajkovat epizody a přidávat komentáře.
✅ Recenze na Apple Podcasts – Napiš, co si myslíš o ZČP na Apple Podcasts. Když napíšeš něco pěkného, pomůže mi to najít nový Zéčépáky.
✅ Ohodnoť ZČP – Dej mi 5 hvězdiček na serveru České Podcasty. 
✅ Uč se se Zdeňkem i anglicky  – Učíš se anglicky? Víš, že mám i anglický podcast a YouTube kanál a nabízím cool individuální i skupinové kurzy a členství ve speciální Discord skupině Achievers Chamber?
_________________________________________________________________________
#cestina #cestinaprocizince #ceskyjazyk