Jaké podcasty můžete poslouchat v únoru? Přinášíme další várku podcastů

Jaké podcasty můžete poslouchat v únoru? Přinášíme další várku podcastů

Připravili jsme pro vás várku únorových podcastů a rozhodně je opět, co poslouchat. Užijte si poslech těchto nově přidaných podcastů.

Mindset Upgrade
O tom, jak se posouvat vpřed a být šťastnější a uvědomělejší. Podnikání, produktivita, meditace, duševní rozvoj, změna,… a cokoliv dalšího, co zrovna připluje. www.vitlibovicky.cz

Meaning of (Skeptical) Life podcast
Pan Psax a El léñas vážně a převážně nevážně hovoří o skepticismu, skeptickém hnutí, vědě a pseudovědě, a věcech podobných.
Amatérský podcast – snížená kvalita vynahrazována nadšením tvůrců.

ADOL.CZ
Podcast a blog společnosti ADOL.cz se zaměřuje na předávání zkušeností s investicemi do nemovitostí. Témata jsou dražby, exekuce, insolvence, hlídání nemovitostí a insolvencí, práce s katastrem nemovitostí.

DataCast
Ve světě zaplaveném daty, vítězí ten, kdo v nich umí plavat. V Datacastu sdílí své know-how zkušení majitelé, ředitelé a analytici – hrdinové, kteří pomocí dat zlepšují fungování firem. Bavíme se s nimi nejen o business intelligence a datových nástrojích, ale hlavně o tom, jak data využívat k lepšímu rozhodování a řízení, efektivnějšímu marketingu nebo rychlejším inovacím. Datacast pro vás vytváří společnost Keboola.

Tribuna
Sportovní magazín Radia Wave. Vojtěch Jírovec, Vojtěch Ondráček a Martin Vait komentují, jak se sportovní dění odráží ve společnosti – a naopak. Pohledy daleko za branky, body a vteřiny.

Balanc
Balanc je magazín o seberozvoji, prospěšném životním stylu a důležitosti dobrých mezilidských vztahů. Je odpovědí na náročnou dobu a společnost, která vyvolává deprese, úzkosti a nadměrný stres.

Tip
Chcete vědět, který film je za mořem přehajpovaný, ale u nás se o něm nemluví? Jaká budova stojí stranou pozornosti, ale rozhodně stojí za návštěvu? Která nová restaurace u nás kompletně mění představy o gastronomii? Kam vyrazit o víkendu na výlet a jaké desky stojí za poslech? Pusťte si každý týden náš Tip.

Dejiny
Týždenný podcast o významných historických udalostiach s hosťami. Pripravuje denník SME v spolupráci s Historickou revue. Moderuje Jaroslav Valent

Jedna Mama
Veronika alias JednaMama sa delí o zážitky a skúsenosti z údajne najkrajšieho obdobia v živote ženy. Čakáte bábätko a zaujíma vás, čo bude nasledovať? Máte novorodenca a nepribalili vám k nemu v pôrodnici návod na obsluhu? V tom prípade ste tu správne! Zhlboka sa nadýchnite, snáď to nejako prežijeme…

Politickej podcast
Vítejte u Politickýho podcastu. Najdete tady rozhovory s lidmi, kteří mají co říct k aktuálnímu nebo dlouhodobému dění na politické scéně. Mými hosty jsou politici, novináři, odborníci i aktivisti. Prostě všichni, kteří působí ve veřejném prostoru. Budu rád, když budete podcast odebírat! Ať se líbí!

S Jakubem na vlnách
Amatérskej pořad o umění vlnobytí od Jakuba Michny. Neser a serfuj! www.sjakubemnavlnach.cz

Incident podcast
Podcast a blog o kybernetickej bezpečnosti a odvrátenej strane technológií okolo nás. Najnovšie incidenty, správy a zaujímavosti zo sveta digitálnych technológií komentované tak, aby im každý porozumel.

Matematika zločinu
První český podcastový krimi seriál. Odehrává se v českých soudních síních a vězeňských celách. A stále běží. Reportérka Magdalena Sodomková a dánská dokumentaristka Brit Jensen se vydaly po stopách soudního znalce, který si říká matematik zločinu. První díl z pěti sleduje případ Tomáše Tomana, který se díky posudku elitního znalce dostal za mříže. Odsouzený však tvrdí, že se matematik zločinu přepočítal. Pátrání vede reportérky dál: k Městskému soudu v Praze a na Ministerstvo spravedlnosti. Ale hlavně: k dalším případům. Probíhá u českých soudů něco jako “válka znalců?”

Brocast
Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

Lužifčák podcast
Lužina neznáša internet a Žifčák akúkoľvek prácu. Preto je len logické, že sa títo dvaja spojili a prinášajú vám svoj podcast, ktorý si pozriete online a je za ním kus roboty. Ak vám zvuk nestačí, odoberajte náš kanál na youtube a nezmeškajte nové videá ▶▶▶ http://bit.ly/ytLuzifcak Ďalší obsah vám prinášame na našej facebookovskej stránke ▶▶▶http://bit.ly/fbLuzifcak

Rohatá Kostka
Podcast plný příběhů ze světa Warhammeru i povídání o miniaturách a hobby s hosty. Pusť si nás při barvení, ve vlaku, tramvaji, autě nebo jen tak. Přejeme příjemný poslech!

HIKING.SK podcast
Zaujímavé rozhovory o horách, prírode, životnom prostredí a outdoorových aktivitách.

Nelidské zdroje
Zajímají vás novinky ze světa recruitmentu, sourcingu a moderního HR? Pak je toto podcast pro vás. Josef “José” Kadlec (Recruitment Academy, GoodCall) a Matěj Matolín (STRV, lovec-hlav.cz) jsou nejvýraznějšími osobnostmi české recruitment scény. V každé epizodě podcastu Nelidské zdroje se José s Matějem pobaví o konkrétním trendu nebo problému nejen z oblasti náboru zaměstnanců.

Pochoden Praha
Pochodeň Praha je církví v Praze 17 – Řepích, kde působí od roku 2009. Na tomto podcastu můžete poslouchat kázání z našich bohoslužeb.

Sprievodca Manažéra
Gabriel Galgóci a Juraj Surma produkujú praktické tipy a triky na témy, ktoré sa týkajú komunikácie, manažerských, sociálnych zručností a postupov . Šou je určená pre tých, ktorí potrebujú update svojich zručností a vedomostí o tom, ako prakticky riešiť situácie, s ktorými sa dennodenne stretávajú vo svojej práci. Obaja praktici z “oboch strán barikády” prinášajú odporúčania v krátkom audio zázname, ktorý je možné kedykoľvek prehrať a stiahnuť do svojich počúvacích zariadení. Plne si uvedomujeme, že tipy a triky nie sú jedinými odporúčaniami, ktoré existujú. Ale tieto fungovali

Stálo nám to za to?
Jsme Bratr a Sestra z Moravy a bavíme se v podcastu o tom, co jsme v životě prožili a jestli nám to stálo za to! Pokud se chcete zasmát, zavzpomínat na dětství, či slyšet až jaké hrůzy jsou děti schopné vykutit, neváhejte se k nám připojit a zaposlechnout se. Ideální k vaření, dlouhým cestám autem, procházkám, či jiné relaxační činnosti. Najdete nas na Spotify, iTunes a SoundCloudu. Do naší komunity se můžete zapojit na Instagramu, kde jsme v porovnání aktivní nejvíce, nebo na Facebooku. Těšíme se na slyšenou! 🙂 instagram: https://www.instagram.com/stalonamtozato/?hl=en facebook: https://www.facebook.com/stalonamtozato/

Startitup podcasty
Portál Startitup ti prináša rozhovory so zaujímavými, inšpiratívnymi a uspešnými ľuďmi zo sveta podnikania, biznisu, startupov, influencerstva, ale aj ekológie a spoločnosti a iných. Vypočuj si otázky na telo a vychutnaj si naše podcasty plné zaujímavých informácií okorenené dynamikou a humorom. Príjemné počúvanie