Nové podcasty na Poslouchejto.cz – 18. 1. 2020

Nové podcasty na Poslouchejto.cz – 18. 1. 2020

Přidali jsme nové podcasty na Poslouchejto.cz. A je opět se na co těšit! Šli jsme napříč kategoriemi a zařadili podcasty z finančního světa, sportu, ale nejdete i spirituálnější témata. Které podcasty jsme tedy nově zařadili?

Biskup Jozef Haľko

Kázání a zamyšlení Josefa Halka pomocného biskupa bratislavské arcidiecéze.

Lootbox

Povídání o hrách, které pobaví, ale i poučí, ale i pobaví. V každém díle probíráme jedno větší téma a snažíme se ho představit ze všech stran.

Lupa.cz

Podcast serveru Lupa.cz, který sleduje dění nejen na českém internetu. Zpovídáme zástupce české e-commerce, IT scény, mediálních domů i osobnosti z dalších souvisejících oborů.

Online Akademia Podcast

Online Akademie Podcast se Vám bude snažit odhalovat tajemství online podnikání. Podcast je zaměřen hlavně na podnikání pomocí platforem jako jsou Amazon, Ebay nebo Shopify. Věnovat se budeme i marketingu, budování úspěšné značky nebo zdraví podnikatele. Podstatná část však bude o podnikání na Amazone a využívání této platformy na budování životního stylu po kterém toužíte.

Myšlení finančníků

Podcast, který odhaluje myšlení úspěšných finančníků.

ROZHOVORY

Posledních 15 let se v rámci své práce setkávám se spoustou zajímavých a hodnotných lidí, proto jsem se rozhodl přinášet s nimi zajímavé rozhovory – živě, bez střihu a bez umělých otázek. Management, HR marketing, leadership, brandind, podnikání, ale i technologie, neziskový sektor a umění – to jsou témata, která tvoří většinu obsahu jednotlivých rozhovorů. A samozřejmě osobní pohledy, hodnocení, rady, doporučení samotných hosty, ve spojení s neformální a přátelskou atmosférou, společnými historkami a občas i breptal a chybička – přesně o tom má být atmosféra těchto podcastů.

Americký futbal s Vladom Kurekom

Podcast pro všechny, kteří milují americký fotbal a NFL. Každý týden nová epizoda o tom co se stalo, proč se to stalo a kdo je právě nejlepší.

Alter Eko

Debaty o globálních trendech a jejich dopadech na Českou Republiku

Věříme, že výběr podcastů je opět pestrý a podcasty vás budou bavit.