Series: Angličan

Angličan: Fanoušci Newcastlu slaví konec Ashleyho éry, ale i noví majitelé budí vášně

Potečou do Premier League další petrodolary, navíc poněkud zbarvené krví odpůrců režimu? Převzetí Newcastlu Veřejným investičním fondem Saúdské Arábie není bez kontroverze! Podcast Angličan jde transakci na dřeň.

Více

Angličan: Vydra v ostrém střetu prokázal obří odvahu, chválí svého spoluhráče Souček

Druhé vydání fanouškovského speciálu Angličana rozebírá zranění Matěje Vydry, kterého napálil pěstmi do hlavy brankář Krul. Kapitán českého národního týmu Tomáš Souček nemohl uvěřit, že rozhodčí brankáře Norwiche nepotrestali.

Více

Angličan: Skalák: Když jsem dal v Anglii první gól, fanoušek mi chtěl líbat nohu

Jiří Skalák, bývalý hráč Brightonu a Millwallu, vzpomínal na Pivu s Angličanem, tedy při natáčení podcastového speciálu, na svůj fotbalový život na ostrovech. Nezapomenutelné pro něj byly zejména oslavy postupu do Premier League. Poslechněte si první část

Více

Angličan: Proč se tak málo hráčů Premier League nechalo naočkovat proti covidu?

Premier League měla se svou ambiciózní očkovací kampaní patřit mezi vzory. Nejnovější čísla ale ukázala, že zůstalo u slibů. Jen sedm z dvaceti klubů na konci září hlásilo naočkovanou aspoň polovinu kádru.

Více

Angličan: Jak to chodí v Chelsea? Petr Čech exkluzivně v podcastu Angličan

V čem je podle Petra Čecha výjimečný Thomas Tuchel, čemu fanoušci nerozumí ohledně VARu a kterého rozhodčího nemůže česká brankářská legenda vystát? Angličan analyzuje současnou Chelsea a Čechovu novou pracovní náplň.

Více

Angličan: Česká brankářská tradice v Anglii. Proč čeští gólmani na ostrovech bodují?

Nadějnými českými brankáři se to na britských ostrovech v současnosti jenom hemží, všímá si podcast Angličan. Kteří čeští legionáři aktuálně hájí prostor mezi třemi tyčemi v Anglii a proč je tam česká brankářská škola úspěšná?

Více

Angličan: Benevolence při posuzování faulů prospívá plynulosti. Za cenu rizika pro hráče

Čtvrté kolo Premier League bylo nabité událostmi. Přineslo zdařilý návrat Cristiana Ronalda, premiérovou výhru Arsenalu a hned tři červené karty. Hráči přiostřili, všímá si podcast Angličan.

Více

Angličan: Ronaldo zpět v Manchesteru United: geniální tah Rudých ďáblů, nebo hazard?

Portugalská fotbalová ikona Cristiano Ronaldo zamířil po dlouhých dvanácti letech zpět „domů“. Rudá část Manchesteru ho přivítala s otevřenou náručí. Podcast Angličan řeší, co všechno změní jeho příchod do rozjetého mužstva.

Více

Angličan: První půlrok v Liverpoolu jsem s nikým nemluvil, přiznal Šmicer na Pivu s Angličanem

Jaký průběh bude mít letos Premier League, jaké příhody zažili hosté Angličana s Karlem Brücknerem? Při živém natáčení fotbalového podcastu SZ se řešila i úskalí liverpoolské angličtiny. Poslechněte si záznam Piva s Angličanem!

Více

Angličan: Noční můra pro obránce. Lukaku dozrál a pořád se zlepšuje

Ústředním tématem Angličana je tentokrát ostře sledovaný šlágr druhého kola Premier League. Tradiční londýnské derby mezi Arsenalem a Chelsea nepřineslo překvapení, když Blues zvítězili dvoubrankovým rozdílem.

Více