Series: Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

Angličtina jinak – Sedmá Lekce podcast: Předložka ON

V dnešní lekci opět probudíme skřítka Atonina, který nám vysvětlí jak se používá předložka ON.Enjoy.George Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

Více

Angličtina jinak – Sedmá Lekce podcast: Gramatika – předložka IN v prostoru

V dnešní lekci se podíváme jak používat předložku IN v prostoru.Enjoy!George. Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

Více

Angličtina jinak – Sedmá Lekce podcast: Slovní zásoba 11

V dnešní lekci se podíváme na slovíčka. Budeme se učit podstatná jména, slovesa, přídavná jména, ale i příslovce.Enjoy.George. Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

Více

Angličtina jinak – Sedmá Lekce podcast: Slovní zásoba 10

V dnešní lekci se opět podíváme na slovíčka. Desáté opakovaní je tady!!Enjoy.George. Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

Více

Angličtina jinak – Sedmá Lekce podcast: Gramatika – There is a there are (a jak to správně chápat)

V dnešní lekci se podíváme na gramatiku a to přímo na vazbu There is, there are. Často se stává, že se tato vazba překládá jako “tam je” nebo “tam jsou”.  Ale to tak úplně není pravda. Tak co se vydat na ostrov a prozkoumat jestli se tato vazba dá pochopit lépe. Už na Vás čekám…

Více

Angličtina jinak – Sedmá Lekce podcast: Poslech – The bed time story 4

V dnešní epizodě se podíváme na slovíčka formou příběhu. Pohodlně se usaďte nebo si lehněte a příjemný poslech. Enjoy. George. Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

Více

Angličtina jinak – Sedmá Lekce podcast: Slovní zásoba 9

Dneska si procvičíme slovíčka, která Vám pomohou při orientaci, při cestování.Enjoy!George. Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

Více

Angličtina jinak – Sedmá Lekce podcast: Merry Christmas

V dnešní lekci se podíváme na Severní pól a navštívíme Santu, který nám řekne něco o tom jak se slaví Vánoce v Anglii. Merry Christmas, enjoy. George. Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

Více

Angličtina jinak – Sedmá Lekce podcast: Měsíce a sezóny (a jak se jmenují a proč)

V dnešní lekci se podíváme na jména měsíců a sezón, něco malého si ke každému vysvětlíme (to proto, aby jste si to lépe pamatovali) a pak si to všechno hezky procvičíme (to zas proto, aby jste to lépe uměli).  Enjoy George Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

Více

Angličtina jinak – Sedmá Lekce podcast: Bits and pieces 1 – Národy a národnosti

Znalost názvů a jmen jednotlivých států patří k základním znalostem každého studenta jazyka Anglického. Proto se dnes vydáme na cestu kolem světa, ve které si představíme jednotlivé země.  Připoutejte se – vyrážíme George Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

Více