Series: Bez hranic

Bez hranic: Jak budovat osobní brand na globálním trhu, když mám české jméno

Zvolte při vstupu na nový trh správné jméno pro Vaše podnikání a ušetříte si hromadu starostí s vysvětlování, kulturními faux pas i případným rebrandingem. Jenže jak takové správné jméno zvolit? Na co si dát při výběru názvu podnikání pozor? A proč může být Vaše příjmení mocnou marketingovou zbraní? I těchto témat se dotkneme v novém…

Více

Bez hranic: Jak nalákat cizince do kamenného obchodu / showroomu

Jak přimět cizince, aby se zastavili ve Vašem kamenném obchodě? Jakou roli v tom hrají Yandex, Instagram a SEO? A má dnes kamenná pobočka vůbec smysl? Další díl podcastu Bez Hranic o tenké hranici mezi online a offline v byznyse.

Více

Bez hranic: Rozdíly v angličtině, když dělám marketing pro Brity a pro Američany

Nejsou kalhoty jako kalhoty – a nejsou pants jako trousers. Proč rozdíl mezi Američany a Angličany není jen o slovíčkách a spellingu? A jakou roli v tom všem hrají Přátelé a Červený Trpaslík? Dnešní Bez Hranic o jazyce, kulturách a smyslu pro humor.

Více

Bez hranic: Jak konkurovat Amazonu

Díky Amazonu může být každý milionářem! Kdy má Amazon smysl a kdy se vyplatí investovat do vlastního e-shopu? A v čem Amazon zaostává? V novém dílu Bez Hranic o možnostech i limitech nejrozšířenější e-commerce platformy na světě.

Více

Bez hranic: Kulturní rozdíly – case studies

Co je kultura a proč je tak důležitá pro marketing? Proč je třeba na východních trzích ukázat všechny karty a jak udělat dojem na Němce? A hlavně, jak využít kulturních rozdílů k lepším výsledkům na zahraničních trzích? S novým dílem podcastu Bez Hranic napříč kulturami optikou marketingu.

Více