Series: ELLEness by ELLE Czech

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Pavlína Němcová

Dnes jsme si pozvali supermodelku, podnikatelku a krásnou ženu, která k nám přivezla unikátní metodu neinvazivního omlazení, Pavlínu Němcovou a popovídali si nejen o kráse, ale i o přístupu k životu, dnešní době, modelingu i mateřství.

Více

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Tomáš Ďurán

V novém dílu podcastu jsme přivítali pohybového terapeuta a zakladatele studia Ideal Move, Tomáše Ďurána. Který se věnuje především funkční podologii a učí správný postoj, dech, chůzi i pohyb celkově.

Více

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Lucia Ginger Molčányiová

Dnes jsme se rozhodli popovídat o ženskosti, sebevědomí i tanci. O tom, jak se to vše dá propojit a popřípadě svou ztracenou ženskost znovu objevit. Našim dnešním hostem je tanečnice, lektorka a autorka projektu Diva Retreat Lucia Ginger Molcanyiova

Více

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Yvona a Valeria Cascino

Dnes jsme se bavili o nehtech a všem s nimi spojeném. Na naše otázky odpovídaly Yvona a Valeria Cascino – máma s dcerou a zakladatelky beauty oázy Silk Ferries.

Více

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Yvona a Valeria Cascino

Dnes jsme se bavili o nehtech a všem s nimi spojeném. Na naše otázky odpovídaly Yvona a Valeria Cascino – máma s dcerou a zakladatelky beauty oázy Silk Ferries.

Více

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Jana Lhotová

S tajemstvím dokonalého make-upu, přípravy pleti před jeho nanesením, správného výběru barev a textur i trendy na sezonu podzim a zima nás v novém díle podcastu seznámila Jana Lhotová, Lancôme national make-up artist.

Více

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Kateřina Fadljevičová.

Co je lymfa, jak poznáme, že s ní není něco v pořádku, a jak postupovat dál, když opravdu není? O tom všem jsme se povídali se zakladatelkou programu Nopills.cz, Kateřinou Fadljevičovou.

Více

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – MonikaRyjáčková

O vlasech jsme se v našem podcastu už bavili několikrát. Dnes jsem ale s tricholožkou Monikou Ryjáčkovou z Clinical Hair & Health podrobně probrali vše, co se týká pokožky hlavy, problémy jako je alopecie, lupy i seborea, a jak s nimi zatočit.

Více

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Kateřina Kopicová a Lucie Paurová

Jaký máte vztah ke svému tělu? Umíte milovat nebo přijmout své nedostatky? O čem je projekt Tělo s příběhem, jak vznikl a jaký je jeho cíl nám přišly povyprávět Kateřina Kopicová a Lucie Paurová.

Více

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Miroslava Myšička

Vlasy řeší všichni, proto v našem novém dílu podcastu ELLEness jsme přivítali jednu z nejznámějších a nejúspěšnějších hair stylistek i kreativní ředitelku Red Salonu v Praze, Miroslavu Myšičku.

Více