Series: Hattrick Talk

Hattrick Talk: Martin Hrubeš z pivovaru Moravia: jak souvisí florbal, pivo a podnikání? (#13)

Velmi speciální spolupráci uzavřeli florbalisté Hattricku Brno před aktuální sezónou. Novým partnerem klubu se stal pivovar Moravia, který má sídlo v Brně a kvalitou svých produktů se řadí mezi absolutní špičku. Jak se spolupráce zrodila, jaká piva teď letí a co jsou další mety, představil v novém díle Hattrick Talku Martin Hrubeš z pivovaru Moravia.

Více

Hattrick Talk: Dominika Drobná: O florbale, architektuře i dinosaurech (#12)

Vůbec první hráčkou ženské složky, která byla hostem naší talkshow Hattrick Talk, se stala Dominika Drobná. Co říká posila ze Slovenska na Hattrick, samotné Brno nebo svoji diplomovou práci? A došlo i na další speciální téma!

Více

Hattrick Talk: Petra Prouzová: Ženy startují premiérovou sezónu (#11)

První kolo poháru je minulostí, teď hurá na 2. ligu žen. Holky Hattricku zahajují svoji cestu ligovými soutěžemi už o víkendu, kdy absolvují turnaj v Hluku. O přípravě, jak se tvořil kádr a spoustě dalších témat mluvila hlavní trenérka žen Petra Prouzová. U mikrofonu dále klubový redaktor Tadeáš Mima a tiskový mluvčí Kryštof Severa.

Více

Hattrick Talk: Luděk Ondráček: Milníky bohaté kariéry (#10)

Hráč, který bude znatelně chybět. V aktivní kariéře se rozhodl nepokračovat Luděk Ondráček, jenž byl u historického postupu Hattricku do Livesport Superligy. V rozlučkovém Hattrick Talku přišla řeč na působení v Chodově, nejrychlejší gól v dějinách nebo superligový postup s Hattrickem do superligy.

Více

Hattrick Talk: Irena Jelínková: Jak Hattrick pomáhá nadaci? (#9)

Přinášíme nové vydání naší talkshow Hattrick Talk, ve které jsme přivítali člověka, který spolupracuje s naším klubem. Jde o Irenu Jelínkovou ze Společnosti pro ranou péči, kterou klub podporoval v letošní výzvě Hattrick srdcem.

Více

Hattrick Talk: Šimon Hronek: Jeho cesta od dětství až do superligy (#8)

Osmá epizoda Hattrick Talku je na světě! Co prozradil Šimon Hronek o začátcích v klubu, prvním roce mezi dospělými v Livesport Superlize a ze zákulisí áčka? Velký dík patří našemu partnerovi – společnosti FOTORI za zapůjčení špičkové techniky k natočení dílu. Nabídku FOTORI najdete na https://www.fotori.cz/.

Více

Hattrick Talk: Klubové bilancování aneb co zajímalo Marka Fialu? (#7)

V novém vydání Hattrick Talku nás bylo tentokrát více! O hodnocení víkendu, online trénincích nebo ženské složce se bavili redaktor Tadeáš Mima, mluvčí Kryštof Severa a kouč Marek Fiala. Jak dopadla tipovačka o domácích zápasech? A co chtěl Marek zjistit v závěru epizody?

Více

Hattrick Talk: Simon Šiška: Baví hráče Hattricku kondiční příprava? (#6)

Hostem dalšího vydání Hattrick Talku byl Simon Šiška, který je asistentem trenéra A-týmu a kondičním trenérem. Jak chystá letní přípravu, co je potřeba k práci s Markem Fialou a jaké má ambice do budoucna? Epizoda se nahrávala u našeho partnera Mráz léčí, jemuž tímto moc děkujeme!

Více

Hattrick Talk: Filip Kuhn: Jakého má psa, co říká na spoluhráče nebo baráž? (#5)

Nový díl talkshow Hattrick Talk vznikl ve spolupráci s klubovým partnerem Restaurace & Pub Les, nacházející se na adrese Jurkovičova 1, 638 00 Brno. Děkujeme mnohokrát za poskytnutí prostor k natočení dílu s Filipem Kuhnem. S jakou prací kombinuje florbal nebo co mu vadí od spoluhráčů na trénincích?

Více

Hattrick Talk: T. Mima & K. Severa: V čem Hattrick předběhne Kometu? (#4)

Novým programem Talku nyní je diskuze dvou mediálních/marketingových pracovníků Hattricku. Redaktora Tadeáše Mimy a tiskového mluvčího Kryštofa Severy. V čem Hattrick předběhne hokejisty Komety? A co má společného severní Londýn a Brno-sever? To vše se dozvíte v novém dílu Hattrick Talku.

Více