Series: Hlasovka

Hlasovka: #3 Rady a tipy, které se Vám můžou hodit, pokud se chystáte cestovat (sami)

V dnešní epizodě jsme daly dohromady naše zkušenosti, které jsme nasbíraly na našich sólo tripech a můžete se z nich inspirovat, abyste byli ready a už Vás některé situace nezaskočily. 

Více

Hlasovka: #1 Reconnected

Rok jsme se neviděly a nebyly v kontaktu. Co se stalo? Co se u nás změnilo, co jsme si uvědomily a jak tahle pauza byla důležitá… 

Více

Hlasovka: #16 Jak předejít zraněním + naše zkušenosti

V dnešní Hlasovce jsme se trošku vrátily ke kořenu našich epizod a tím je sport. Tato epizoda je zaměřena především na obecné tipy a naše zkušenosti se zraněními, nemocemi a jak jim předejít. Udělaly bychom to samé rozhodnutí, které jsme udělaly před několika lety i teď?

Více

Hlasovka: #15 Restart

Dnešní Hlasovku jsme pojaly jako takový RESTART. Po delší odmlce se vracíme zpět a to nejen u podcastu, ale například i u sportu, škole a nebo v životě. 

Více

Hlasovka: Stanou se z očkovaných lidí roboti? Vyzařují záření? Smrdí po formaldehydu?

V dnešní Hlasovce zazní několik šílených komentářů, které reagují na vakcinaci proti onemocnění COVID-19 a my touto epizodou chceme upozornit na jejich ABSURDNOST.  Všechno, co na sociálních sítích koluje, nemusí být pokaždé pravda a vždy je lepší si danou informaci ověřit.  (VŠECHNY KOMENTÁŘE V EPIZODĚ JSOU PODLE NÁS DEZINFORMAČNÍ) 

Více

Hlasovka: #12 Like House, maturita a očkování

V dnešní epizodě se s Aničkou pohybujeme na dost tenkém ledu… Diskutujeme totiž o dost kontroverzních tématech, které rozdělují lidi na dva tábory. Jsme fanynky Like Housu, necháme se očkovat nebo co si myslíme o maturitě? Touto epizodou vám rozhodně nechceme nutit, a také nenutíme, naše názory, jen je spolu probíráme. Zjistíte, že se totiž ve…

Více