Series: Hlasovka

Hlasovka: #16 Jak předejít zraněním + naše zkušenosti

V dnešní Hlasovce jsme se trošku vrátily ke kořenu našich epizod a tím je sport. Tato epizoda je zaměřena především na obecné tipy a naše zkušenosti se zraněními, nemocemi a jak jim předejít. Udělaly bychom to samé rozhodnutí, které jsme udělaly před několika lety i teď?

Více

Hlasovka: #15 Restart

Dnešní Hlasovku jsme pojaly jako takový RESTART. Po delší odmlce se vracíme zpět a to nejen u podcastu, ale například i u sportu, škole a nebo v životě. 

Více

Hlasovka: Stanou se z očkovaných lidí roboti? Vyzařují záření? Smrdí po formaldehydu?

V dnešní Hlasovce zazní několik šílených komentářů, které reagují na vakcinaci proti onemocnění COVID-19 a my touto epizodou chceme upozornit na jejich ABSURDNOST.  Všechno, co na sociálních sítích koluje, nemusí být pokaždé pravda a vždy je lepší si danou informaci ověřit.  (VŠECHNY KOMENTÁŘE V EPIZODĚ JSOU PODLE NÁS DEZINFORMAČNÍ) 

Více

Hlasovka: #12 Like House, maturita a očkování

V dnešní epizodě se s Aničkou pohybujeme na dost tenkém ledu… Diskutujeme totiž o dost kontroverzních tématech, které rozdělují lidi na dva tábory. Jsme fanynky Like Housu, necháme se očkovat nebo co si myslíme o maturitě? Touto epizodou vám rozhodně nechceme nutit, a také nenutíme, naše názory, jen je spolu probíráme. Zjistíte, že se totiž ve…

Více

Hlasovka: #11Jak nás zaručeně naštvat

Na tuto Hlasovku jsme si sepsaly pár poznámek toho, co nás dokáže zaručeně naštvat. Od nákupních košíků až po loupání brambor do dřezu. Tak co, najdete se také v něčem?

Více

Hlasovka: #9 Někdo končí a někdo začíná letní semestr

V dnešní Hlasovce vám podáváme update o našem studiu na vysoké škole. Přeci jen se už blíží zkouškové a tak se můžete doslechnout, jak na tom jaká Anička je… a že je to zajímavé.

Více

Hlasovka: #8 Sebevědomí (2.část)

Dnešní Hlasovka je pokračování předminulé epizody. Celá tato ''série'' je pojata tak trochu jinak a právě vy tam hrajete tu největší roli. Ptaly jsme se vás na Instagramu, co vám snižuje sebevědomí a my vaše zprávy a hlasovky pouštíme a čteme. Říkáme vám na to své názory, v něčem se dost nacházíme, v něčem naopak…

Více