Series: Host Dopoledního expresu

Host Dopoledního expresu: O pojištěních všeho druhu a jejich využití s mluvčím pojišťovny Generali

Vytopil vám soused byt? Nabourali jste cizí vůz nebo jste někomu omylem způsobili jinou škodu? Nejen v těchto případech vám může pomoci pojištění. Co všechno se dá v pojišťovně dojednat? O tom se bavíme s mluvčím Generali České pojišťovny Janem Markem.

Více

Host Dopoledního expresu: Penzijní i stavební spoření má své velké výhody. Nechte si poradit od experta

Jak nejlépe zhodnocovat své peníze a nejbezpečněji investovat, když nechceme své finance schovávat doma do šuplíku? O tom si povídáme s Ivanem Bertlem z ústecké univerzity.

Více

Host Dopoledního expresu: S Petrem Lüftnerem nejen o hudbě a životě s harmonikou

Vystudovaný lesník, známý ústecký písničkář a moderátor Českého rozhlasu Sever Petr Lüftner v sobě skrývá mnoho talentů, které jsou provázané a provádí ho celým životem.

Více

Host Dopoledního expresu: O oči bychom se měli každý den dobře starat. Jak na to vám poradí oftalmolog

Oční lékař Pavel Sušický je pravidelným hostem Dopoledním expresu. Tentokrát jsme se při povídání s ním zaměřili na to, co můžeme my sami pro zdraví svých očí v zimě udělat.

Více

Host Dopoledního expresu: Kdy se hraní počítačových her stává závislostí?

Jak se pozná, že je hraní počítačových her závislostí? Nejen na to odpovídá adiktolog Ondřej Lazarčík z DRUG – OUT Klubu Ústí nad Labem.

Více

Host Dopoledního expresu: O dobročinnosti a jejích formách s Evou Lhotskou

Jak pomáhat účinně nejen o Vánocích? Jaké možnosti pro dobročinnost máme? Nejen o tom se bavíme s Evou Lhotskou ze Sociální služby Chomutov.

Více