Series: K věci Štěpánky Duchkové

K věci Štěpánky Duchkové: Přáním všech pacientů je vrátit se domů, proto podle radní Mileny Johnové vznikla Linka návratu, která jim v tom pomůže

Štěpánka Duchková si do pořadu K věci pozvala radní pražského magistrátu pro oblast sociální politiky a zdravotnictví Milenu Johnovou z hnutí Praha Sobě. Ptala se jí, co letos v zimě udělá hlavní město pro bezdomovce, mluvily také o nové Lince návratu a plánované centrále Zdravotnické záchranné služby na Proseku.    

Více

K věci Štěpánky Duchkové: Náměstí Jiřího z Poděbrad čeká kompletní revitalizace. Mělo by být celé bezbariérové, dodává starosta Prahy 3

Hostem pořadu K věci byl starosta Prahy 3 Jiří Ptáček zvolený za TOP 09 a STAN. Štěpánka Duchková se ho ptala na rekonstrukci náměstí Jiřího z Poděbrad a také na výsledky kampaně Žižkov není Šiškov. 

Více

K věci Štěpánky Duchkové: Co by pomohlo pražské dopravě, kterou ochromují dlouhé kolony? Patrik Nacher zmiňuje dvě věci

Štěpánka Duchková si tentokrát do pořadu K věci pozvala poslance a pražského zastupitele Patrika Nachera (nestr. za ANO). Zeptala se ho, co by pomohlo pražské dopravě, kterou ochromují dlouhé kolony, nebo jak nahlíží na omezování automobilové dopravy ve prospěch většího prostoru pro chodce a cyklisty.

Více

K věci Štěpánky Duchkové: Mluvčí ČOI radí: Co dělat, když pošlete peníze přes podvodný web nebo vám je vyhrožováno pokutou při změně dodavatele energií?

Štěpánka Duchková si tentokrát do pořadu K věci pozvala tiskového mluvčího České obchodní inspekce Jiřího Fröhlicha. Řeč byla o nekalých praktikách dodavatelů energií, které nabírají na obrátkách, a také o tom, jak si dát pozor na nebezpečné weby, které nabízejí rychlé zbohatnutí.

Více

K věci Štěpánky Duchkové: Ředitel Centra soc. služeb Praha: Během pandemie vzrostl počet lidí bez domova, stát v pomoci selhal

Ředitel Centra sociálních služeb Praha Martin Šimáček v pořadu K věci Štěpánky Duchkové hovořil o tom, jak změnila pandemie situaci lidí bez domova, v čem jim pomáhají humanitární hotely nebo jaké nové služby pro ně letos Centrum sociálních služeb chystá.

Více

K věci Štěpánky Duchkové: Jak jsou na tom mosty a lávky v Praze? Dva objekty jsou nyní v havarijním stavu, uvádí vedoucí oddělení správy mostů TSK

Kolik mostů v Praze je v havarijním stavu a co dělá magistrát pro to, aby se neopakovala situace z roku 2017, kdy se zřítila Trojská lávka? Nejen na to v pořadu K věci Štěpánky Duchkové odpovídali náměstek pražského primátora pro dopravu Adam Scheinherr (Praha sobě) a vedoucí oddělení správy mostů TSK Jan Šesták.

Více

K věci Štěpánky Duchkové: Náměstek pro dopravu: Praha chce ulici V Holešovičkách proměnit více v městskou třídu

Hostem pořadu K věci byl tentokrát náměstek pražského primátora pro dopravu Adam Scheinherr (Praha sobě). Štěpánka Duchková se ho mimo jiné ptala na to, jak chce Praha zklidnit dopravu v ulici V Holešovičkách.

Více

K věci Štěpánky Duchkové: Prahu 5 trápí drogově závislí. „Uklidíme injekční stříkačky a během pár hodin tam jsou zpátky,“ říká starostka

Hostem pořadu K věci byla starostka Prahy 5 Renáta Zajíčková (ODS). Jak bude řešit stále větší počet uživatelů drog ve smíchovských ulicích a co nového se chystá v centru městské části – na náměstí 14. října?

Více