Series: Kachny na tahu!

Kachny na tahu!: Jsem spala a on do mě vniknul

V dnešním díle začneme nejdříve v posteli, pak budeme řešit velikost našich partnerů: velkej chlap s malým, nebo malej s velkým? A také bude řeč o tom, čím se bavíme na sociálních sítích. ?

Více

Kachny na tahu!: Ignorovat nevěru se nevyplácí

Dělat, že se nic nestalo a nevěru ignorovat, to se prostě nevyplácí. ? A dojde dokonce i na bisexuální nevěru a jednoho Květu. ☺️

Více

Kachny na tahu!: Kde máme netradiční erotogenní zóny

Lízat palec u nohy, když jsi celý den v pohorkách? Strkat jazyk do ucha? ?‍♀️ Prostě dnešní díl je o nezvyklých erotogenních zónách. A taky dojde na zimní sporty! ???

Více

Kachny na tahu!: Kámoška mi dohodila rande, byla to tragédie

Nikdy si nenechej dohodit rande, které je potom navíc naslepo. ?‍♀️ Mluvíme z vlastní zkušenosti. A představovat si sex s cizím člověkem? I na to odpovíme. ??

Více

Kachny na tahu!: Jak reagovat na sex sousedů?

Sousedi si to rozdávají? Máš taky na to chuť, nebo Tě to naopak odradí? ? Řešíme v dnešním dílu, a také padne řeč o tom, zda vůbec předstírat orgasmus. ?

Více

Kachny na tahu!: On má prsa asi po mámě

Na co jsme hrdé v tom, co jsme my kachny zdědily po rodičích, a jaké geny by měl nebo neměl mít náš partner? ? Genová terapie v dnešním dílu.

Více

Kachny na tahu!: Po pátým je každá princezna

Dáš jedno, druhý, třetí, čtvrtý a pátý a hned jsou všichni krásní a sexy. Nevěříš? My kachy jsme to vyzkoušely za Tebe. ?

Více

Kachny na tahu!: Vybíráme si partnery podle vzdělání?

Kachny tentokrát rozeberou, jestli je důležité u partnera, pokud má dostatečné vzdělání a jestli umí pravopis. Téma rozebráno opět naším tradičním stylem ??

Více

Kachny na tahu!: Pořizovali jsme lechtivé fotky a nechali je v telefonu

Kachny Ti zajišťují pravidelnou dávku smíchu a dnes tomu nebude jinak. ? Dnes otevřely téma, kdy a jak pořizovaly lechtivé fotky a video. ?

Více

Kachny na tahu!: Bonus: Ze zvířecí říše

Abyste po nás tak netesknili, tak tu máme po delší době skvělý bonus. Tak šup s ním do uší. ?

Více