Series: Kompot

Kompot: Slováková, Kočendová, Feuereislová. Rozhovory s celebritami připomínají seriál The Office

Války českých celebrit o to, kdo přelepuje kosmetiku nakoupenou na čínském webu a vydává ji za původní, bavila nějakou chvíli Česko. Kdo jsou vlastně Nela Slováková a Natálie Kočendová? Proč má Dara Rolins takovou smůlu na lékaře a kolik peněz odmítla Simona Krainová za sérii odhalených fotografií na sociální síti OnlyFans? Pusťte si speciální Kompot o českých celebritách!

Více

Kompot: Muži to mají těžké. Taylor Swift se na Super Bowlu líbala a zpívající Usher už nikoho nezajímal

Ženy ukradly Usherovi jeho dlouho anoncovanou show během Super Bowlu. Kdysi nenáviděný John Galliano slaví s novou kolekcí i dokumentem o sobě návrat na módní vrchol. Stefano Gabbana ze slavné italské značky, který proslul skandály, rovněž slaví comeback. Jak se jim to povedlo? Pusťte si Kompot.

Více

Kompot: Záhady romantických filmů: Jude Law a jeho tupé a dokonalá Jennifer Lopez hraje vždy chudou ženu

Kompot se připravuje na projekci filmu Prázdniny, která se bude konat 14. února v kině Přítomnost. Jaké jsou naše oblíbené romantické filmy? Kdy se z herce Juda Law stal člověk, se kterým se jde ztotožnit? Proč je postava Billa Murrayho ve filmu Na Hromnice o den více naprosto nesnesitelná? Proč hraje Jennifer Lopez zásadně jen ženy z nižší sociální vrstvy? Pusťte si Kompot!

Více

Kompot: Vysněným hostem je Halina Pawlowská, říká Jan Dlouhý z podcastu Lit

Proč jsou bývalé mormonky z Utahu stejně skvělé jako drama Saltburn nebo seriál Sedmilhářky V podcastu Kompot uslyšíte vše o reality show Real Housewives of Salt Lake City, jejíž finále doslova otřáslo Spojenými státy.

Více

Kompot: Show pro bohaté Pražáky? Peče celá země opomíjí regiony a nižší vrstvy

Třetí řada pořadu Peče celá země nabízí středostavovskou zábavu, která lidové pečení zbytečně dramatizuje, myslí si Šimon Holý z podcastu Kompot. Zároveň v něm chybí regionální i společenská pestrost. Poslechněte si recenzi oblíbené soutěže, ve které se dvanáct soutěžících snaží získat titul nejlepšího amatérského pekaře nebo pekařky.

Více

Kompot: Homofobie a hloupost. Nejhorší věc na internetu je pořad Agáty Hanychové a Vincenta Navrátila

Agáta Hanychová a její bratr Vincent Navrátil moderují pořad Agáta a Vincent: Taky názor. „Úroveň homofobie, nevzdělanosti, hlouposti je tam taková, že jsem myslela, že mi slezou nehty,“ komentuje ho Hana Trojánková Biriczová. Proč byste si pořad neměli pouštět, i když to stejně uděláte, zjistíte v podcastu Kompot.

Více

Kompot: Kompot: Pawlowská, Volemanová, Musil a Štěpánová občerstvovali televizi v devadesátkách

Halina Pawlowská, Šárka Volemanová, Honza Musil a Bára Štěpánová – to byly podle podcastu Kompot hvězdy formátu talk show v 90. letech. Výše zmínění se nebáli experimentovat nebo přinášet nová témata. Jak tehdy „legendární“ české talk shows vznikaly? A co o naší polistopadové společnosti říkaly? Na to se podívali Šimon Holý a Hana Trojánková Biriczová v živém Kompotu, který probíhal během Korzo Národní dne 17. listopadu.

Více

Kompot: Co hýbalo v roce 2023 popkulturou? Čestmír Strakatý, Eliška a Damián nebo Sophie Turner a Joe Jonas

Popkulturní podcast Kompot měl letos napilno. Kromě několika projekcí kultovních filmů nabídl také živé vysílání z Olomouce nebo Prahy. Hutný byl ale i obsah mnoha dílů, které posluchačstvo podle reakcí na sociálních sítí často dokázal pobavit, rozčílit i inspirovat. Připomeňte si proto výběr toho nejlepšího z Kompotu za rok 2023.

Více

Kompot: Sváteční speciál: Annabelle, Sebastian Šikl a Vítek Svoboda soutěžili v Kompot Risk Uj. Kdo vyhrál?

Mezi svátky si můžete zahrát speciální rozhlasovou soutěž Kompot Risk Uj! Ve studiu si ji vyzkoušeli zpěvačka Annabelle, herec, influencer a nově také žurnalista Sebastian Šikl a novinář Vítek Svoboda. Kdo z nich je největší expert na popkulturu? A jak na tom jste vy? Otestujte se v nové epizodě Kompotu.

Více

Kompot: StarDance vyhrála žena generace Z. Roztomilá, nevinná a půvabná, ohodnotil ji boomersky Marek Eben

Skončila dvanáctá řada StarDance a vítězi se stali herečka Darija Pavlovičová s tanečníkem Dominikem Vodičkou. Ve finále se dále objevili snowboardistka Eva Adamczyková a vodní slalomář Vavřinec Hradilek. StarDance je stále více kritizována mediálními experty za konzervatismus, zároveň ji vyhrála soutěžící generace Z. Je čas pořad omladit?

Více