Series: Kuchařské čarování

Kuchařské čarování: Cibule jako nepostradatelná ingredience pro vaše vaření

Naši předkové cibuli přisuzovali mocné magické účinky, zcela zásadní je její role v kuchyni. Recepty, které se bez cibule neobejdou, připomíná ve svém pořadu kulinář Petr Stupka.

Více

Kuchařské čarování: Kysané zelí v hlavní roli

Poklad pro naše zdraví a velmi cenná potravina, to je kysané neboli kvašené zelí. To věděli už naši předkové. Inspiraci pro jeho využití v kuchyni přidává kulinář Petr Stupka.

Více

Kuchařské čarování: Kulinářské tipy pro předvánoční čas – cukroví a vaření v jednom hrnci

Jak připravit vánoční cukroví v bezlepkové variantě? To je jeden z tipů, které nabídne kulinář Petr Stupka v adventním Kuchařském čarování. Zaměří se ale také na vaření v jednom hrnci.

Více

Kuchařské čarování: Starodávné předvánoční pečení

První adventní Kuchařské čarování zavoní. Kulinář Petr Stupka v pořadu nabídne starodávné recepty na chlebíček, suchary a další pečivo. Zodpoví také některé dotazy posluchačů.

Více

Kuchařské čarování: Inspirace ze starých kuchařských spisů české, bavorské i rakouské strany Šumavy

Kouzla a čáry Petra Stupky budou v Kuchařském čarování tentokrát staré a často zapomenuté pošumavské recepty, mimo jiné například z knihy Kuchyně staré Šumavy od Václava Malovického, který recepty zaznamenal. Petr Stupka doplní i své tipy a rady.

Více

Kuchařské čarování: Inspirace z italské kuchyně

Recepty a kulinářské tipy vycházející z jídelníčku italského národa nabízí ve svém pořadu Kuchařské čarování Petr Stupka.

Více

Kuchařské čarování: Zelí a jeho využití v kuchyni

Jak se zelím nakládali naši předkové a jak ho můžete upravit moderně? Odpovědi dává ve svém pořadu Kuchařské čarování kulinář Petr Stupka.

Více

Kuchařské čarování: Ryby a také červená řepa na našem stole

Recept na silnou rybí polévku, candáta nebo kapra a také tip na úpravu červené řepy nabízí ve svém pořadu kulinář Petr Stupka.

Více

Kuchařské čarování: Bramborová kulinářská kouzla

Štouchané brambory, bramborová kaše , bramborový dort a bramborový koláč. Tradiční i originální recepty nabízí ve svém pořadu kuchař Petr Stupka.

Více