Series: Lesní Stezkou

Lesní Stezkou: Lesní Stezkou #56 O rozchodech

Velmi intimní zpověď o dvou rozchodech. Mým skvělým hostem v této epizodě byla Kristina Zemánková, kterou již z podcastu můžete znát. Epizoda plná sdílení, jemnosti k sobě a opravdovosti. Pojďte se s námi podívat do našich srdcí a našich prožitků.

Více

Lesní Stezkou: Lesní Stezkou #55 S Verunity o tvořivosti

Verunity je žena nádherná a úžasná a svým životem tančí s lehkostí a její zkušenosti jsou zkušenostmi člověka vědomého. Pojďme společně ztišit mysl a nasosat příjemné moudrosti a příjemně plynoucího rozhovoru. Připravily jsme ho pro Vás s láskou.

Více

Lesní Stezkou: Lesní Stezkou #54 12 věcí, které jsem si uvědomila díky zlomenému kotníku

Zlomený kotník. Tak to byla velká zkušenost a velký učitel mých posledních měsíců. Já jakožto soběstačsnílek jsem si musela hledat úplně jiné cestičky. A nalézala jsem nové způsoby.

Více

Lesní Stezkou: Lesní Stezkou #53 V kuchyni

Miluju tvoření v kuchyni. Naprosto to miluji. A chci se s Vámi podělit o své skvělé a milované prožitky z tvoření, které mi dává velký smysl. Pojďme se společně podívat na zoubek kouzlu místa zvaného kuchyně. A prozkoumat jeho krásy.

Více

Lesní Stezkou: Lesní Stezkou #52 MyGreenovi aneb kouzlení v kuchyni

Povídání se skvělou Aničkou o tančení v kuchyni. O vášnivém vaření, o vaření s dětmi a o rostlinné stravě, bylinkách, květech a mnoha dalším. Prostě jsme se potkali v lásce k jídlu.

Více

Lesní Stezkou: Lesní Stezkou #51 Můj Tiny aneb o stavbě tiny home

Zajímá Vás stavba tiny domečku? Tak jako mě? Tak se pojďte zaposlouchat do příběhu mladé ženy, která si takový domeček pro sebe právě staví a už se blíží ke zdárnému konci. Krásný poslech!

Více

Lesní Stezkou: Lesní Stezkou #50 Nel Foberová

Povídání o životě s Nel, o udržitelnosti a o životě vášnivé pekařky, která k pečení přišla již jako mladinká. A také o životě novinářky. Zaposlouchejte se a sosejte inspiraci na bezlepkové pečení a podporu tvůrčí energie v životě.

Více

Lesní Stezkou: Lesní Stezkou #49 Gabriela Tuatti

Gabriela Tuatti je žena, kterou nesmírně obdivuju a jsem nadmíru šťastná, že přišla do podcastu povídat o svém životě, své práci a svém poslání. Pohodlně se usaďte a poslouchejte s námi.

Více

Lesní Stezkou: Lesní Stezkou #48 Pokojklid

Pohodový rozhovor s Viktorií Schrötterovou, která stojí za olomouckým projektem Pokojklid Vás zavede do tajů vůní a aromaterapie. Viktorie ve své práci snoubí kouzlo aromaterapie a holistických masáží.

Více

Lesní Stezkou: Lesní Stezkou #47 Bezobalový obchod GRAM Olomouc

Jsme pár z Olomouce a myšlenkou na náš společný bezobalový obchod jsme se zabývali už více než dva roky. Zero waste, jako životní styl, jsme přijímali postupnými kroky.

Více