Series: LOVE IS ON THE AIR

LOVE IS ON THE AIR: #108+ DOMÁCÍ PRÁCE – STORIES

Příběhy ve kterých se nepomáhá, pomáhá ale blbě nebo pomáhá až moc. Domácí práce ve vašich vztazích jsou předmětem nových stories, tak si je pěkně užij. Třeba při uklízení!

Více

LOVE IS ON THE AIR: #108 DOMÁCÍ PRÁCE: Jak si to doma správně rozdělit?

Tohle téma je nesmrtelné. Kdo má doma uklízet, jak si to spravedlivě rozdělit a proč se tomu sakra furt říká ženská práce? O tom je nová vtipná a zároveň edukativní epizoda parádního podcastu LOVE IS ON THE AIR.

Více

LOVE IS ON THE AIR: #107+ CELIBÁT – STORIES

Celibát jako zástěrka nevěry, celibát jako odvykačka od porna a celibát, protože je ve vztahu práce přednější. To jsou vaše příběhy, které Docent Zach a Doktorka Nikita důkladně okomentovali.

Více

LOVE IS ON THE AIR: #107 CELIBÁT: Jaké jsou (ne)výhody sexuální abstinence?

Da se vydržet 100 dní bez sexu i masturbace? Tak to si poslechni, že dá! Dáme ti taky jeden úplně zbytečný výzkum a nechybí bulvární okénko. Co víc si přát? Užij si novou epizodku tvého milovaného LOVE IS ON THE AIR a těšíme se na čtvrteční stories!

Více

LOVE IS ON THE AIR: #106+ PROTI NENÁVISTI – STORIES

Tak sem se vešlo trošku víc vtípků, než do úterní epizody. I tak nám ale posluchači poslali příběhy, ze kterých je spíš smutno. Poslouchej novou příběhovou epizodu.

Více

LOVE IS ON THE AIR: #106 PROTI NENÁVISTI – Jak se žije queer lidem (+ Filip Titlbach)

V nové epizodě tvého fav podcastu LOVE IS ON THE AIR jsme přivítali speciálního hosta. S novinářem Filipem Titlbachem mluvíme o situaci v Česku i na Slovensku a to nejen v kontextu střeleckého útoku v bratislavském gaybaru. Jak se žije queer lidem? O tom je naše nová proti nenávistná epizoda.

Více

LOVE IS ON THE AIR: #105 ZMĚNY: Co je jinak v našich vztazích i životech?

Za tři měsíce, co jsme se neslyšeli, se toho stalo dost. Změny v životech nás všech a samozřejmě i v našich vztazích. A nejen o tom je nová, vaše vytoužená epizoda. Užij si jí.

Více

LOVE IS ON THE AIR: #104 EZOTERIKA: Proč ji (ne)máme rádi?

Nová epizoda je věnována jako vždy vztahům, ale tentokrát v rovině vztahu sám k sobě. Kde začíná a končí zdravá víra v něco, co je spekulativní? I o tom je nový díl. Užívej ty lišiak a už nehlasuj v anketě podcastroku.cz, už je pozdě.

Více

LOVE IS ON THE AIR: #103 EROTOGENNÍ ZÓNY: Co funguje a kam radši nesahat

Po delší době je tady nová epizodka, která rovnou útočí na tvoje neoblíbenější místa. Doktorka Nikita a Docent Zach ti řeknou, kudy vede cesta k orgasmu, ale taky lokality, kde ti Pšenka nepokvete. Užij si novou trošku delší epizodku a než si jí pustíš, buď tak laskav a uděl nám hlas na www.podcastroku.cz

Více

LOVE IS ON THE AIR: #102+ PROTIKLADY – STORIES

Reálné důkazy, že se protiklady nepřitahují. Nebo ano? Příběhů přišlo opět nepřeberné množství, tak si je užij v nové Stories epizodce ve spolupráci s Kofolou.

Více