Series: Opepřeno

Opepřeno: Opepřeno — Božena Němcová a Neckář na Bohdalku

Na věky zůstane pouze čas, říká Hana Zagorová. A čas jsou peníze, říká Vlado Husák! Spojit čas, peníze a slavné osobnosti se rozhodla inovátorka Božena Němcová z penzionu Babička. Poslouchejte a čas už nebude nikdy jako dřív. A sdílejte! Sdílejte, než to zmažou!

Více

Opepřeno: Opepřeno — Velikonoční šupačka (18+)

Víš, co říká světu tvá pomlázka? Víš, jak si upravit pohlaví? A hlavně: víš proč? Poslouchej Opepřeno, pokud jsi dospělý svéprávný osobou, osobo!

Více

Opepřeno: Opepřeno — Načatá sexkoučka

Co má společného ženství, očkování, rybí prsty a Marek Eben? Poslechněte si rozhovor s Felenou Houskovou!

Více

Opepřeno: Opepřeno — LDN aka Liga za destigmatizaci násilí

Máte problém se šéfem, s manželkou, s pejskem? Nebo jste prostě násilnické hovado? Neduste to v sobě, ale použijte VPN, ventilátor potlačeného násilí. Pomůže i s politickými dilematy. Víc už v rozhovoru moderátorky Karin Zelené s inovátorem Mariánem Kociánem. Poslouchejte!

Více

Opepřeno: Opepřeno — Kadeřnice v ilegalitě a v igelitě

Co dělá koronavirová krize s drobnými podnikatelkami? Vracíme se do dizidentských dob, kdy se lámaly charaktery? Kde bere Schillerová účesy? Poslechněte si krutou zpověď obyčejné ženy, které kvůli anonymitě budeme dnes říkat Nahulena Bečanová.

Více

Opepřeno: Opepřeno — Náměstek ministra vnitra ke koronavirové situaci

Co jste dnes udělali pro česko-čínské vztahy? Budete se promořovat? Ať chcete nebo ne, vaše osudy jsou v rukách vlády a jejích ministrů. O tom, jak to chodí na ministerstvu vnitra, nám přišel povědět náměstek ministra vnitra Jana Hamáčka Jan Červenáček. Poslouchejte Opepřeno! A sdílejte, než to smažou!

Více

Opepřeno: Opepřeno — Vzkříšení moderátorů a tipy na přežití

Karin a Vlado přežili koronavirus. A jsou zpět, aby vám poradili, jak se bránit kovidu. Imunizujte se poslechem Opepřena!

Více

Opepřeno: Opepřeno — Matka

Jaké to je být matkou? Jaké nástrahy číhají na dnešní matky? Kdo je vlastně matka? Poslechněte si novou epizodu podcastu Opepřeno plnou skandálních zjištění!

Více

Opepřeno: Opepřeno — Rozhovor, který nebyl

Někdy je rozhovor tak krátký, že skončí dřív, než vůbec začal. Vysoce profesionální tým podcastu Opepřeno se tímto omlouvá za nulový informační přínos tohoto dílu, stejně jako za jakoukoli mravní újmu, poškození sluchu, trvalé následky nebo náhlou smrt. Redakce se zříká jakékoli odpovědnosti. Redakce nepodporuje požáry v Austrálii. Redakce nepodporuje nic, protože nikdo nepodporuje redakci….

Více

Opepřeno: Opepřeno — Seniorní cestující o lásce bez kompromisu

Zpověď báby, co jela tramvají. I tak by se dala pojmenovat dnešní epizoda. Máte rádi tramvajáky? A tramvaje? Ne? Jo? Ať tak nebo tak, poslouchejte a dejte si dvou pravidelnou dávku emocí!

Více