Series: PROUD

PROUD: s4e7 – CO UŽ U NÁS NEUVIDÍTE ANEB PLÁNY NA 2021

V dnešní poslední epizodě našeho podcastu se dozvíte naše plány, předsevzetí a sny do nového roku. Taky si povyprávíme o tom, co už nikdy dělat nebudeme, k čemu se nechceme vracet, co nám ublížilo a jak nás to posunulo dál. Přeje vám šťastný nový rok, hlavně ve zdraví, to ostatní přijde samo.

Více

PROUD: s4e6 – NÁŠ NEJLEPŠÍ ROK 2020

V dnešní epizodě našeho podcastu si shrneme náš rok 2020 a detailně si rozebereme, co všechno jsme zvládli a naopak, jaké byly naše nejětší chyby a fuckupy. Budeme rádi, pokud nám na naše sociální sítě napíšete, jaký byl váš největší úspěch v tomto roce!

Více

PROUD: s4e5 – VAKCINACE

V dnešní epizodě našeho podcastu se zaměříme na vakcínu proti COVID-19, vyvrátíme hoaxy, nepravdivé a zavádějící informace. Jaký je náš názor na očkování a necháme se očkovat? 

Více

PROUD: s4e4 – CO PROSTĚ NEMŮŽEME VYSTÁT

V dnešní epizodě našeho podcastu se zaměříme na “pár” věcí, které prostě a jednoduše nemůžeme vystát 😀 Berte to samozřejmě s nadsázkou, trochu to přeháníme, ale něco a někdo nám vadí víc než ostatní.

Více

PROUD: s4e3 – KOLIK VYDĚLÁVÁME NA PODCASTECH? II aneb jak si udělat vlastní podcast

Ahoj, v dnešní epizodě našeho podcastu se společně podíváme, jak si založit takový vlastní podcast, co všechno to obnáší a kolik nám to vlastně vydělává?

Více

PROUD: s4e2 – PODZIMNÍ MOOD II tipy na podzimní aktivity

V dnešnín epizodě našeho podcastu PROUD se zaměříme na podzimní aktivity. Doporučíme vám různé edukativní platformy, dáme tipy na Netflix a Youtube pořady, řekneme si, proč je důležité mít i v tuto nepříznivou dobu nějaký pohyb a celkově, jak se tady z toho prostě čistě nezbláznit. Přejeme vám příjemný poslech.

Více

PROUD: s4e1 – NAŠE NEJDIVNĚJŠÍ LÉTO aneb chceme k vám být upřímní…

Jsme tu zpátky se 4. serii našeho podcastu PROUD, tentorkát opět na volné noze, s naprostou upřímností a klasicky jedním iced latte. Dnes si popovídáme o létě, naší dovolené na Mykonu a festivalovém červenci, se kterým se pojí spoustu šílených zážitků, které jsme si původně chtěli nechat jen pro sebe. 

Více

PROUD: s3e5 – SEXINTG II naše zkušenosti, poslali jsme někomu nahé fotky? pokud ano, proč?

V dnešním díle si popovídáme o SEXTINGU aneb posílání nahých fotek, ale nejen fotek, např. i videí a celkově sexuálního obsahu na internetu. SEXTING je novodobý a rychle – šířící se trend, hlavně kvůli rapidnímu nárůstu uživatelů na sociálních sítích. Poslali jsme konkrétně MY někdy někomu nějakou nahou fotku? Proč ne a proč ano? To…

Více

PROUD: s3e4 – KLECOVÝ CHOV A SUROVÉ ZACHÁZENÍ SE SLEPICEMI – host Kristýna Jiroušková z organizace Obránci Zvířat

V dnešní epizodě našeho podcastu se zaměříme na zákaz klecového chovu, který je v posledních dnech projednáván poslanci v poslanecké sněmovně. Bohužel ale kvůli současné koronavirové krizi se projednání zákazu možná přesune až na září 2020. Proto vás prosíme o poslání emailů poslancům s prosbou o přednostní projednání. https://www.vyzvaposlancum.cz

Více

PROUD: s3e3 – SEBELÁSKA – Jak se zamilovat do sebe?

V dnešní epizodě našeho podcastu se zaměříme na téma sebeláska. Tento pojem můžeme slyšet a vidět dennodenně na sociálních sítích, každý k němu ale přistupuje jinak. Povíme se náš pohled na celou tuto problematiku a zda-li je vůbec možné sebelásky docílit?

Více