Series: Soundbomb Radio 1

Soundbomb Radio 1: DISKUZE #7

Skepta pověsil mikrofon na hřebík, Lil OffBeat Yachty, DJ Khaled je absolutní bossman, 58G budou mít brzo na kontě víc alb než koncertů, Double J vyfasoval od Young Thuga a Kim nechce Kanyemu dát ani jednu sochu z baráku a možná příště dorazí na podcast. Soundbomb diskuze vol. 7.

Více

Soundbomb Radio 1: DISKUZE #6

R.I.P. DMX, nominace na Ceny Anděl v kategorii rap za rok 2020, Lil Nas X vs. církev a Nike a ohlédnutí se za dokumenty o Biggiem a Yung Leanovi. Po půl roce záznam vysílání z Radia 1. Soundbomb diskuze vol. 6.

Více

Soundbomb Radio 1: DISKUZE #5

Proč DJ Roxtar scratchuje loktem do symfonickýho orchestru? Man On the Moon 3, zapomenuté kapičky, konec labelů BiggBoss a F*CK THEM, Yzomandias vs. Forbes, Stein vyhrál cenu na rádiu které ho nehraje, Bobby Shmurda je venku z basy a anglické okénko. Tohle všechno v nabitém dílu Soundbomb diskuze vol. 5 nahrané znovu u Ládi Sinaie,…

Více

Soundbomb Radio 1: DISKUZE #4

Vzpomínka na My Beautiful Dark Twisted Fantasy při výročí 10 let od vydání, kdo tahá za nitky v nominacích na Grammy Awards, naše oblíbené účty na twitteru a zlomek releasů posledních dnů. Další díl v netradičních podmínkách ve studiu u Ládi Sinaie, kterému děkujeme za nahrání. Soundbomb Diskuze vol. 4.

Více

Soundbomb Radio 1: DISKUZE #3

Octavian má oplejtačky se soudem, RIP King Von a Bulhar prodal merch za milion během půl hodiny. České i zahraniční releasy posledních týdnů a rapeři si zakládají patreony. Po krátké pauze Soundbomb Diskuze vol.3. S/O Láďa Sinai za poskytnutí studia na nahrání.

Více

Soundbomb Radio 1: DISKUZE #2

Big Sean nám připomněl jak se vlastně rapuje, Travisův deal s mekáčem a lehké usnutí na vavřínech a Headie One bude za samples platit jak mourovatej, ale dělá to pro Hip hop. Ve zkratce české okénko a mejdan v Českých Budějovicích. Netradičně bez hosta, Soundbomb diskuze vol.2.

Více

Soundbomb Radio 1: LADISLAV SINAI

Láďa Sinai, podcastový král, člen Soundbomb týmu a člověk, který už roky obrušuje hrany české rapové scény. O nové hudbě, cvičení, budoucnosti podcastů, točení videí na YouTube, e-shopech českých fotbalových klubů a nebo o tom, proč je 58 tape vol.1 už teď kultovní deskou. Věříte vůbec v boha lidi? Klasickej záznam vysílání Radia 1.

Více

Soundbomb Radio 1: 58G

Rozhovor se třemi členy Jihlavského 58 Gangu Humlou, Tomášem Kučerou a Doktorem. Jaké je vyrůstat v Jihlavě, kdo má ve skupině poslední slovo, kdo je OG postava z coveru alba, proč se TK27 obouvá do DJ Wiche a co znamená 58, nejen to a další tzv. pikošky ve 44 minutové stopáži z Radia 1 kam…

Více

Soundbomb Radio 1: PATRIK LOVE ICY L

Smějeme se, ale trápíme se. Rozhovor s žijící legendou Sudet a členem Dvojlitrboyzz, Patrik Love Icy L. O trávení času v karanténě, Kickboxu, plánech do budoucna, breakování v Ústí a C-walku.

Více

Soundbomb Radio 1: DISKUZE #1

První ze série záznamů rádiového pořadu Soundbomb na Radiu 1 v nové sestavě. Hodnocení českých rapových releasů první poloviny roku, kauza s coverem nové Pop Smokovy desky, Kanye West bude vydávat nové album a ohlédnutí na legendární díl výměny manželek s Papa Finim. Vyjímečně bez hosta, Soundbomb Diskuze vol.1.

Více