Series: TV Nova

TV Nova: Ranní podcast / 10.06. 2021

Dnes 11. června se v podcastu Televizních novin dozvíte, jak fungoval inovativní lék proti HIV, který jako první dostal nakažený Čech v Evropě. Zjistíte také, že experti z Akademie věd ČR přezkoumali vzorky z povrchů a vzduchu v pražské MHD, které nasbírali v dubnu. Výsledky jednoznačné mluví ve prospěch cestujících. Jakou roli v bezpečnosti sehrály…

Více

TV Nova: Napřímo: Danuše Nerudová / 9. 6. 2021

Schodek státního rozpočtu, důchodová reforma, která se opět nestíhá, nebo případná kandidatura na prezidentku. To jsou témata, která moderátorka Bára Divišová řešila s ekonomkou Danuší Nerudovou ve středečním pořadu Napřímo na TN LIVE.

Více

TV Nova: Ranní podcast / 4. 6. 2021

Dnes 4. června se v podcastu Televizních novin dozvíte podrobnosti o nefunkčním testování na koronavirus zdarma. Dále také informace o včerejším jednání Poslanecké sněmovny nebo o tom, jak je to s očkováním těhotných.

Více

TV Nova: Ranní podcast / 3. 6. 2021

Dnes 3. června se v podcastu Televizních novin dozvíte, co ukázal nejnovější průzkum o spánku dětí. Dále také o myšlence prezidenta Svazu zdravotních pojišťoven, aby si lidé platili testy sami, nebo o tom, jaké bude počasí v následujících dnech.

Více

TV Nova: Napřímo: Alena Schillerová (za ANO) / 2. 6. 2021

Nemohl by být schodek státního rozpočtu příští rok nižší? Chtějí si vládní strany koupit voliče tím, že seniorům přidají tři stovky k důchodu? To je část otázek, na které se ptala moderátorka Bára Divišová ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) ve středečním pořadu Napřímo.

Více

TV Nova: Ranní podcast / 2. 6. 2021

Dnes 2. června se v podcastu Televizních novin dozvíte podrobnosti k rozpuštění Rady pro řízení epidemie onemocnění covid-19 ministrem zdravotnictví, dále také o kampani vlády k očkování nebo o prohlášení Rusů ke kauze Vrbětice.

Více

TV Nova: Ranní podcast / 31.05. 2021

Dnes 31. května se v podcastu Televizních novin dozvíte podrobnosti o tom, že ministr Adam Vojtěch se sejde s ministrem školství Robertem Plagou a o čem budou jednat. Americký herec Steven Seagal vstoupil do strany Spravedlivé Rusko.

Více

TV Nova: Ranní podcast / 28.05. 2021

Dnes 28. května se v podcastu Televizních novin dozvíte podrobnosti o tom, jaké další rozvolnění chce navrhnout ministr zdravotnictví na jednání vlády. Dále zjistíte, kdy by Evropská léková agentura měla doporučit očkování vakcínou Pfizer pro děti od 12 let. Pohonné hmoty zdražují, o kolik se prodraží například cesta do Chorvatska a čeští hokejisté mají šanci…

Více

TV Nova: Napřímo: Vlastimil Válek (TOP 09) / 26. 5. 2021

Další rošáda na ministerstvu zdravotnictví, nebo co teď bude s Dominikem Ferim. To jsou některá z témat středečního pořadu Napřímo, která s předsedou poslaneckého klubu Vlastimilem Válkem (TOP 09) řešila moderátorka Bára Divišová.

Více

TV Nova: Ranní podcast / 27.05.2021

Dnes 27. května se v podcastu Televizních novin dozvíte podrobnosti o tom, že důchody příští rok vzrostou a o kolik. Zjistíte taky, že hasiči na Příbramsku bojovali s velkým požárem a jaké členy vyšetřovací komise zvolila Sněmovna k loňské ekologické havárii v řece Bečvě. 

Více