Series: VOSTO5: Kupé V lese

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé ve Vzletu 5 – Václavová, Caban

Podcast z 5. dílu živé talkshow Kupé ve Vzletu Divadla Vosto5 z vršovického kulturního centra Vzlet s kurátorkou a dramaturgyní Denisou Václavovou a režisérem, choreografem a scenáristou Michalem Cabanem. Hudební doprovod zajistil Johannes Benz.

Více

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese na střeše 3 – Orten, Jaroš

Podcast z 3. mimořádného letního dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese ze střechy žižkovské Radosti s fotografkou Bet Orten a akademickým malířem, oděvním výtvarníkem a stylistou Česlavem Jarošem.

Více

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese NAŽIVO 1 – Tauš

Podcast z 1. speciálního dílu talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese vysílaného v rámci TV NAŽIVO s režisérem Viktorem Taušem.

Více

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé ve Vzletu 4 – Rak

Podcast ze 4. speciálního dílu talkshow “Kupé ve Vzletu” divadla Vosto5 vysílaného z Rohovky kulturního paláce Vzlet v pražských Vršovicích s geologem a paleontologem Štěpánem Rakem.

Více

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé ve Vzletu 3 – Veis

Podcast z 3. speciálního dílu talkshow “Kupé ve Vzletu” Divadla Vosto5 vysílaného z Rohovky kulturního paláce Vzlet v pražských Vršovicích se spisovatelem Jaroslavem Veisem.

Více

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé ve Vzletu 2 – Šonka

Podcast z 2. speciálního dílu talkshow “Kupé ve Vzletu” divadla Vosto5 vysílaného z Rohovky kulturního paláce Vzlet v pražských Vršovicích s leteckým akrobatem a mistrem světa v Red Bull Air Race Martinem Šonkou.

Více

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé ve Vzletu 1 – Kabrhelová

Podcast z 1. speciálního dílu talkshow “Kupé ve Vzletu” divadla Vosto5 vysílaného z Rohovky kulturního paláce Vzlet v pražských Vršovicích s novinářkou a autorkou zpravodajského podcastu Českého rozhlasu “Vinohradská 12” Lenkou Kabrhelovou.

Více

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 87 – Olivová, Vojtko

Podcast z 87. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s tělovou designérkou, performerkou, videoartistkou a výtvarnicí Kateřinou Olivovou a vztahovým psychologem Honzou Vojtkem.

Více

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese NAŽIVO 2 – Hlavenková

Podcast z 2. speciálního dílu talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese vysílaného v rámci TV NAŽIVO s hudebnicí Beatou Hlavenkovou.

Více

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese NAŽIVO 3 – Poláková

Podcast z 3. speciálního dílu talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese vysílaného v rámci TV NAŽIVO s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou.

Více